5:1
2:2
- : -

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 9:5
8. Dominik Olexa, 9. Tadeáš Weber, 20. Marek Chroustovský, 23. Marek Chroustovský, 24. Aleš Vlach, 26. Marek Chroustovský, 30. Tomáš Kremlík, 37. Vilém Vrzala, 39. Marek Chroustovský - 8. Rudolf Voják, 15. Martin Štencl, 30. Rudolf Voják, 36. Vojtěch Slavík, 40. Rudolf Voják; rozhodčí: Martin Bocian - David Scholz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 11 - Marek Matějka 23; po třetinách: 2:2, 5:1, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 9:6
45:00
39:59
Vyloučen hráč #26 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
39:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #14 Josef Terla (9:5).
38:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #16 Tadeáš Weber (9:4).
36:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala bez asistence (8:4).
35:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #43 Rudolf Voják (7:4).
33:17
Vyloučen hráč #26 David Pucarević družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:4
30:00
29:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #22 Martin Štencl (7:3).
29:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #69 Tomáš Kremlík, asistoval #33 Jan Vondruška (7:2).
25:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #19 Ondřej Trčka (6:2).
23:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #99 Dominik Olexa (5:2).
14:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl, asistoval #93 Vojtěch Slavík (2:2).
08:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #33 Jan Vondruška (2:1).
07:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják bez asistence (1:1).
07:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Dominik Olexa, asistoval #26 David Pucarević (1:0).
00:21
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #16 Tadeáš Weber.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Bocian a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Marek Matějka;
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tomáš Kremlík; hráči v poli: Ondřej Trčka, Vilém Vrzala, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Marek Chroustovský