3:1
2:0
- : -

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - Panthers Praha B U23 5:2
23. Adam Petrák, 29. Tomáš Vlček, 40. Šimon Jonáš, 43. Tomáš Vlček, 47. Vojtěch Porazil - 19. Matouš Hrubý, 28. Přemysl Vávra; rozhodčí: Adam Hofhansl - Karel Hencl; vyloučení: 6:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 18 - Pavel Chlup 21; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:0;
Komentář domácích Gregořica Petr (Trenér):
Konečně výsledkově zvládnutý zápas. Vyhrál nám jej výborný brankář a nezvládnuté (mnohdy laciné) přesilovky soupeře. Všem klukům i soupeři díky za zápas.
Komentář hostů Weber Štěpán (Trenér):
Ošklivý zápas na dlouhé vodítko, kdy ve třetí třetině nám trochu došla síla a nápady. Nedokázali jsme se srovnat se stylem a podmínkami a moc jsme se na to soustředili. Hlavní vina je ale pořád na nás, dali jsme málo gólů a sice jsme pořád chtěli přesilovku, ale ty, co jsme dostali, jsme zahodili. Na krásu se to prostě nehraje. Díky za obětavost a přístě se poučíme.
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
59:34
Vyloučen hráč #71 Vojtěch Porazil družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
55:26
Vyloučen hráč #26 Filip Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky.
46:00
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #71 Vojtěch Porazil, asistoval #20 Petr Gregořica (5:2).
42:34
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #74 Karel Eichler (4:2).
40:00
Vyloučen hráč #61 Jan Svoboda družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:5
40:00
39:52
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #56 Šimon Jonáš, asistoval #64 Matěj Soukup (3:2).
34:28
Vyloučen hráč #56 Šimon Jonáš družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
28:48
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #64 Matěj Soukup (2:2).
27:50
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #2 Přemysl Vávra, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:2).
22:05
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #62 Adam Petrák, asistoval #74 Karel Eichler (1:1).
21:53
Vyloučen hráč #17 Jan Tvrdek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
18:53
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #56 Tomáš Mánek (0:1).
14:22
Vyloučen hráč #74 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
11:51
Vyloučen hráč #32 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Karel Hencl.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Matouš Hrubý, Přemysl Vávra, Jakub Živčák, Kryštof Malý, Jiří Hadamovský
00:00
Line-up domácích FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: Karel Eichler, Pavel Hamrle, David Rybnikár, Filip Rybnikár, Marek Zíka