4:0
7:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBK Atlas Blansko 12:1
14. David Sedláček, 20. František Blažek, 27. Damian Jelínek, 29. Libor Kuba, 29. Tomáš Světlík, 32. Libor Kuba, 35. David Sedláček, 37. Tomáš Světlík, 40. Tomáš Světlík, 41. Dennis Šťastník, 43. Damian Jelínek, 44. Vítek Marušík - 40. Jakub Müller; rozhodčí: Jan Frýdek - Filip Gotschim; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Ondřej Málek 10 - Jan Žabka 38, Štěpán Chabiča 4; po třetinách: 1:0, 4:0, 7:1;
45:00
Střely ve 3. části: 13:3
45:00
43:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Vítek Marušík, asistoval #7 František Blažek (12:1).
42:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #96 Dennis Šťastník (11:1).
40:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Dennis Šťastník, asistoval #36 Jan Ochman (10:1).
39:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #7 František Blažek (9:1).
39:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #60 Jakub Müller, asistoval #1 Štěpán Chabiča (8:1).
36:36
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Štěpán Chabiča družstva FBK Atlas Blansko
36:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #24 David Sedláček (8:0).
34:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #75 Martin Vavřina (7:0).
33:51
Vyloučen hráč #24 Jakub Nechuta družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
31:58
Timeout FBK Atlas Blansko
31:58
Vyloučen hráč #39 Daniel Málek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
31:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #46 Libor Kuba, asistoval #75 Martin Vavřina (6:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 19:2
30:00
29:59
Vyloučen hráč #60 Jakub Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
28:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #75 Martin Vavřina (5:0).
28:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #46 Libor Kuba, asistoval #53 Damian Jelínek (4:0).
26:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #36 Jan Ochman (3:0).
19:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek bez asistence (2:0).
19:19
Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 22:6
15:00
13:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #96 Dennis Šťastník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Filip Gotschim.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Žabka; hráči v poli: Vojtěch Navrátil, Adam Kovařík, Ondřej Langr, Richard Jeřábek, Jan Kobylka
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Vítek Marušík, Libor Kuba, Tomáš Světlík, Damian Jelínek, Daniel Málek