5:1
0:0
- : -

FBK Atlas Blansko - FbK Orlicko-Třebovsko A 8:3
5. Lukáš Kučera, 9. Daniel Žilka, 20. Šimon Borek, 22. Jakub Fedra, 24. Vojtěch Fedra, 27. Vojtěch Fedra, 28. Jakub Fedra, 38. Jakub Fedra - 3. Patrik Jurco, 4. Patrik Jurco, 37. Patrik Jurco; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: David Tenora 29 - David Richter 20; po třetinách: 3:2, 5:1, 0:0;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Dnešní utkání po vánoční pauze nepřineslo velkou kvalitu. V prvních dvou třetinách hra nahoru dolů. Proměnili jsme více příležitostí než soupeř a podržel nás gólman. A to dnes rozhodlo. Poslední třetinu už jsme jen kontoloavali hru a drželi výsledek. Pro diváky asi né moc záživné utkání. Příští zápas musíme zlepšit nasazení a kvalitu ve hře. Děkujeme rozhodčím a soupeři za korektní a férový zápas a našim fanouškům za podporu! Jedeme dál! #atlas.ultras
Komentář hostů Stolín Petr (Trenér):
Do dnešního utkání jsme nastoupili v nízkém počtu hráčů, a to rozhodlo o průběhu dnešního utkání. Přesto jsme byli v první třetině nebezpečnějším soupeřem. V té druhé jsme se nechali strhnout hrou a dostali zbytečné góly. Třetí třetina se už pouze dohrávala, a kdybychom nebyli dřeváci tak mohli utkání ještě zdramatizovat. Děkujeme soupeři za utkání!
60:00
Střely ve 3. části: 3:10
60:00
59:26
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:14
40:00
37:22
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #91 Michal Bělaška (8:3).
36:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (7:3).
35:31
Vyloučen hráč #72 Vojtěch Polách družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
27:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #20 Daniel Žilka (7:2).
26:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (6:2).
23:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (5:2).
21:24
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:8
20:00
19:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:2).
18:30
Když se Janík prosadí, tak gol neplatí
08:03
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka bez asistence (2:2).
08:03
Danielova prskavka končí v síti
04:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:2).
03:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #9 Jan Horák (0:2).
02:07
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Radek Olšina.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: David Richter; hráči v poli: Tomáš Dryml, Jan Machatý, Jan Horák, Patrik Jurco, Vojtěch Šmíd
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Jan Frýdek, Patrik Crla, Lukáš Kučera, Šimon Borek, Vojtěch Fedra