2:1
3:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2
26. Jan Natov, 37. Adam Hemerka, 49. Milan Tomašík, 59. Patrik Suchánek, 60. Marek Korych - 29. Daniel Gärtner, 60. Štěpán Čuda; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 272; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 13 - Roberts Blumbergs 37; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:1;
60:00
Střely ve 3. části: 14:5
60:00
59:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #74 Lukáš Bauer (5:2).
59:49
Po výhozu Beneše trefuje Korych prázdnou branku.
59:39
Máca dokázal prostřelit Bauera a dává tak ještě naději svému týmu.
59:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #78 Štěpán Čuda, asistoval #27 Lukáš Gregor (4:2).
58:55
Gruber na Krebnera, ale druhému jmenovanému selhala miřidla.
58:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek bez asistence (4:1).
58:35
Nepřesná nahrávka od Jana Procházky na čepel Suchánka, který trefuje prázdnou branku.
58:01
Vinohrady na míčku, Blumbergs utíká z branky a hosté budou zkoušet hru v 6.
57:20
Domácí se po oddechovém čase soupeřů znovu vrací do tlaku, který měli před time outem.
57:17
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:14
Tomašík dorážel ze vzduchu a trefil, ale bohužel pro něj a jeho tým jen horní tyč.
56:31
Po faulu na Sládka následovala velmi výhodná rozehrávka pro domácí, jenže tu se nepodařilo proměnit.
56:06
Hosté teď zhruba dvě minuty v kuse zatlačeni hluboko na vlastní polovině.
55:16
Suchánka teď v problémech se zpracováním zachránil faul a domácí mohou zahrozit z rozehrávky.
54:20
Hosté znovu v pevném bloku na vlastní polovině. Mladoboleslavští nahrávkami kolem mantinelů hledají místo.
53:26
D. Gartner vyzkoušel Bauera, ten tímto testem prošel na výbornou.
53:03
Hosté se ubránili v oslabení, Blažej pryč z trestné lavice.
52:55
Tomašík z dálky zamířil pouze nad branku.
52:30
Hosté teď posbírali pár vteřinek z oslabení na útočné polovině.
52:14
Penička z ostrého úhlu napálil jen tyčku.
51:44
Suchánek ani Tomašík nepřekonávají Blumgergse.
51:03
Vyloučen hráč #1 Roberts Blumbergs družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení.
51:03
Brankář hostí přidržel Sládka nedovoleně, trest odsedí Blažej.
50:58
Švejda tahal míček za branku, kde o něj přišel.
50:19
Seibert opět ve hře po zranění Zakonova.
49:40
Bauer dlouhým výhozem našel Bínu, ten ještě hledal Beneše, který míček bohužel pro domácí přeběhl.
49:28
Podobný faul na druhé straně a následně hned další.
49:14
Punčochář sražen v rohu nedovoleně, rozehrávat budou domácí.
48:54
Krebnerův pokus o křižnou nahrávku zastavil Kužel.
48:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #88 Jan Natov (3:1).
48:17
Natov poslal míček vzduchem do velkého brankoviště, kde se přesně zorientoval Tomašík a doklepl míček mezi tři tyče.
47:30
D. Gartner orazítkoval tyč mladoboleslavské branky, následnou dorážku zastavil golman mistrovského týmu.
47:06
Domácí nyní opět v tlaku na útočné polovině.
46:31
Pergler ze vzduchu zkusil trefit, ale Bauer si poradil bez potíží s touto střelou.
45:59
Kužel úspěšně zablokoval pokus od Šebka.
45:32
Gruber se po nahrávce od Sládka dostal k nebezpečné střele.
45:06
Nacvičená souhra mladoboleslavských, ale na míček skončil na čepeli Horáka a následoval break hostí.
44:25
Na lavičce domácích mezi náhradníky nyní Seibert a Pěnička, ve hře tak poprvé v tomto utkání k vidění Chroust spolu s Fišerou.
44:18
Pergler v úniku nepřekonává Bauera.
43:37
Blumbergs chytá i další akci Šebka, který vypálil ze středu po zemi.
43:07
Tomašík do golmana hostí, Zakonov se nestihl včas zorientovat na dorážku.
42:43
Jiří Procházka nohou zblokoval střelu Hemerky.
42:01
Na druhé straně Bína z výběhu nenavyšuje vedení domácích.
41:39
Hartman z dálky přízemní střelou netrefil branku.
40:56
Neshoda mezi obránci Vinohrad, Gruber však v zápětí zastaven.
40:29
Domácí ale hned obrali soupeře o balónek a Blumbergs zapisuje další přesný zákrok.
40:02
Po buli se míček dostává ne čepele hostí.
40:00
40:00
Ve druhé třetině se přiostřilo v soubojích. Domácí v držení míčku drží soupeře v zámku a hráči Vinohrad hrozí z rychlých výpadů. Za stavu 2:1 jdeme do poslední třetiny základní hrací doby.
40:00
Střely ve 2. části: 14:4
40:00
39:38
Natov do blokujícího Jana Procházky.
39:03
Hartman teď sekl do florbalky Bíny, a jen tak tak že nemíří na trestnou lavici.
38:26
Hra zastavena kvůli zranění hráče hostí. Kužel na následné buli sportovně vrací míček soupeřům.
38:17
Blumbergs vyráží ránu Punčocháře.
37:51
Gruber předvedl ukázkovou otočku u mantinelu, po které napálil břevno. Horní část branky zvoní i v další šanci domácích.
37:32
T. Gartner nedokázal doklepnout míček do prázdné části domácí svatyni. Stav stále 2:1.
37:15
Mladoboleslavští teď chtějí využít převahy a po buli znovu kombinují.
36:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Adam Hemerka, asistoval #41 Matěj Pěnička (2:1).
36:49
Domácí jdou do vedení, když se do úplně odkryté části branky trefil Hemerka.
36:43
Bína z výběhu napálil jen mantinel vedle branky Vinohrad.
35:51
Hartmanův nához zachytil až bránící Punčochář, domácí tedy znovu zamykají soupeře na obranné polovině.
35:23
Krebnerův pokus projel po brankové čáře až do protějšího rohu.
34:37
Rychlý break pro hosty, jenže T. Gartner netrefil míček ideálně a hráči pražského týmu musí spěchat zpět do obrany.
33:31
Ostrou ránu Natova naráží Blumbergs, další příležitost vykopl z brankoviště omylem domácí hráč.
32:43
Mladoboleslavští opět drží soupeře v bloku na obranné polovině, ale ohrožení branky nepřichází.
31:56
Neshoda při rozehrávce bere Vinohradům míček, a dává tak možnost domácím.
31:49
Punčochář si pomohl faulem v souboji se Švejdou.
30:45
Vinohrady teď zalezli do bloku na vlastní polovinu a čekali na kombinaci soupeřů, ta ovšem nepřišla a týmy postupně střídají.
30:13
Beneš fauloval v rohu, z následující rozehrávky hosté nejdou do vedení.
29:33
V tomto střídání hosté vždy o krok rychlejší a hned z toho byla nebezpečná situace pro úřadující mistry.
28:59
Švejda z dálky "padáčkem" končícím v rohu.
28:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #84 Ivan Pergler (1:1).
28:38
A je vyrovnáno! Po vítězné buli od Perglera se do příležitosti dostal Daniel Gartner, který zakončil přesně.
28:31
Tomašík vyzkoušel ze strany nenápadnou střelu, jenže ta vůbec nemířila na branku.
27:48
Švejdova florbalka po souboji u mantinelu skončila na dva kusy, jeho spoluhráči si teď museli chvilku poradit pouze ve čtyřech.
27:11
Horák chtěl vyrazit do akce, ale sám proti třem soupeřům neměl šanci.
26:24
Sládek do Blumbergse, následující dvě dorážky lotyšský brankář pražského týmu také chytá.
25:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (1:0).
25:52
Teď už míček končí v brance Vinohrad, domácí jdou do vedení po brance nejproduktivnějšího mladoboleslavského hráče Natova.
25:30
Hosté přidali v druhé třetině více síly do soubojů a na hřišti je hned mnohem více ostro.
24:44
Náročné střídání pro Sládka při napadání obránce pražského celku.
24:02
Únik hráče hostí, který byl na poslední chvíli zastaven pár metrů před Bauerovou brankou.
23:28
Tomašík z dálky jenom do Blumbergse.
22:37
Nejprve Jan Procházka a následně Gregor předvedli technické parády! Bauerovo čisté konto ale ohroženo nebylo.
21:42
Hartman naháněn Šebkem a Sládkem poslal míček pouze na polovinu domácích, kde nebyl nikdo z hráčů Vinohrad.
21:02
Pergler se otočil kolem Suchánka, ale střela mu nesedla podle jeho představ.
20:29
Nához do brankoviště si pohlídal Blumbergs.
20:01
Na úvodní buli druhé třetiny úspěšnější hostující Kužel.
20:00
20:00
V první třetině gól nepadl ani na jedné straně, bylo k vidění spousta akcí, ale gólmani zatím drží své týmy.
20:00
Střely v 1. části: 14:6
20:00
19:31
Pěnička měl v poslední akci třetiny plno práce, aby zachytil míček, který mu odskočil.
18:49
Pergler chtěl rychle založil akci, ale na útočné polovině mu chyběli spoluhráči.
17:58
Šance pro hosty, jenže nakonec to neskončilo ani střelou.
16:56
Pěnička vyslal nenápadnou střelu, se kterou si poradil na poslední chvíli Blumbergs.
16:10
Švejda s Pinkasem v akci 2 na 1. Bauer stále drží čisté konto.
15:40
Rychlá rozehrávka domácích, ale Gruber trefuje obránce Vinohrad.
15:18
Korych zdvojen u mantinelu, balónek udržel a domácí pokračují v akci.
14:35
D. Gartner vyzkoušel z rozehrávky pozornost reprezentačního brankáře Bauera, ale míček skončil mimo branku.
14:11
Švejda při výběhu faulován Hemerkou.
13:21
Hartman si poradil s dvěma napadajícími soupeři, Vinohrady tedy pro tuto chvíli zůstanou na míčku.
12:31
Dlouhá nahrávka až na T. Gartnera, který nedokázal zpracovat a Bauer drží domácí.
11:43
Hosté drží balónek, ale mladoboleslavští teď vyhnali hráče až na jejich vlastní polovinu.
10:55
Zákrok Bauera proti skákavému míčku ve velkém brankovišti.
10:33
Akci hostí vedl Jan Procházka, bohužel pro jeho tým ale netrefuje přesně.
09:29
Vinohradům dnes chybí kromě jiných hráčů například Klápa a Plíhal, tedy 2 lídři týmového bodování.
08:20
Domácí teď drží soupeře v zámku a čekají na skulinku, která by přinesla první gól.
07:51
Gruber vypálil z výběhu, jenže střela se nevešla mezi tři tyče. Stav stále 0:0.
07:17
Jan Procházka z dálky trefuje pouze Bauera.
06:55
A další zákrok brankáře Vinohrad, tentokrát proti Korychovi.
06:04
Bína v šanci nestihl míček ideálně zvednout nad Blumbergse.
05:25
Gartner T. ostře proti Gruberovi, který míček i tak udržel a jeho tým pokračuje v akci.
04:55
Suchánek v rohu fauloval Pinkase, následovat bude rozehrávka hostí.
04:16
Seibert nahrávkou trefil čepel soupeře a Bauer měl hned plné ruce práce.
03:17
Pokus Šebka z poloviny, Blumbergs vyráží maskou.
02:55
Krebner do blokujících obránců.
02:28
Nacvičená akce Vinohrad, ale míček dostal přímo na čepel mladoboleslavský Tomašík.
01:57
Blažej na vlastní polovině zastaven hned dvěma soupeři.
01:14
Možnost úniku pro oba týmy, jenže na obou stranách přišla i drobná nepřesnost.
00:22
První úspěšný zákrok brankáře hostí po střele od mantinelu.
00:02
Začátek vítěznou buli pro domácí, kterou provedl Tomašík.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Roberts Blumbergs; hráči v poli: Erich Kellermann, Jan Procházka, Štepán Švejda, Radek Kužel, Jan Pinkas
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Jan Natov, Milan Tomašík, Marek Korych
00:00
Přejeme příjemné čtvrteční odpoledne a vítáme Vás u online přenosu ze zápasu mezi domácím týmem Mladé Boleslavi a jejich dnešními soupeři, kterými jsou pražské Vinohrady. Jedná se o utkání mezi 3. a 11. týmem Livesport Superligy.