1:3
2:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:7
6. Matyáš Velc, 22. Jiří Lebeda, 54. Matyáš Velc, 56. Tomáš Smolka - 2. Jakub Dufek, 18. Mikuláš Komárek, 24. Marek Vávra, 25. Jakub Dufek, 38. Matěj Jambor, 47. Tom Ondrušek, 60. Marek Vávra; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 203; zásahy brankářů: Daniel Váradi 25 - Ondřej Lupoměch 13; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:2;
Komentář domácích Mandler Marek (Trenér):
Komentář hostů Podhráský David (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
59:36
Vávra střelou do odkryté branky definitivně potvrzuje zisk třech bodů pro Chodov.
59:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra bez asistence (4:7).
58:17
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:00
Hosté drží míček a snaží se otupit domácí tlak.
55:23
Korbel našel na pravém křídle volného Smolku, který svým premiérovým gólem v Superlize dává zápasu nový náboj.
55:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 Tomáš Smolka, asistoval #8 Matěj Korbel (4:6).
53:21
Parádní individuální akce Velce, který si míček sám vybojoval na vlastní polovině a poté backhendem i zakončil přesně do růžku branky.
53:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Matyáš Velc bez asistence (3:6).
52:15
Dufek se vytočil z rohu, v rozhodující chvíli netrefil branku.
50:45
Zahraj teď netrefil míček před prázdnou brankou.
49:05
Šance na obou stranách, ani jedna v brance neskončila.
48:08
Dnešní utkání sleduje 203 diváků.
46:16
Hosté hrají v plném počtu.
46:15
Domácí znovu inkasují v oslabení, Vávra si prohodil obránce, jeho pokus ještě Váradi zneškodnil, na dorážku Ondruška už nestačil.
46:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (2:6).
45:19
Domácí si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.
45:18
Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky.
43:28
Zahraj z dobré pozice netrefil branku.
42:23
Parádní zákrok Váradiho proti Jamborovi.
38:02
Navrátil teď mohl snížit, netrefil však branku.
37:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #85 Jakub Dufek (2:5).
30:43
Hraje se v opravdu rychlém tempu, moc se zatím nepřerušuje.
28:21
Dělovka Vávry jen prosvištěla okolo břevna Váradiho branky.
27:29
Domácí jsou teď pod tlakem a většinu času se musí bránit.
25:32
Klápa teď dostal nafackováno od hokejky Bauera, karlovarský kapitán je již však na nohou a odchází na střídačku.
24:42
Domácí teď laxně rozehráli a Slunečko s Dufkem z přečíslení zvyšují na 2:4.
24:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #19 Radim Slunečko (2:4).
23:26
Vávra opět ukázal šikovnost v před brankovém prostoru, kde ze vzduchu uklidil přihrávku Ondruška.
23:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:3).
21:22
Lebeda získal míček na půlce a parádní střelou do rohu vyrovnává.
21:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda bez asistence (2:2).
20:18
Hodně divoký úvod z obou stran, po pouhých šesti vteřinách mohl srovnat Klápa, následně na druhé straně Ondrušek netrefil ze své oblíbené pozice branku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:13
20:00
19:55
V závěru Kalaš ještě prověřil Lupoměcha, ten si s jeho pokusem poradil a první třetina končí za stavu 1:2 pro hosty.
17:42
Nedáš dostaneš, Lebeda v samostatném úniku nepřekonal Lupoměcha, z následného protiútoku se prosazuje Komárek. Dost smolný gól pro domácí, jelikož to nebyla žádná vyložená gólovka.
17:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #14 Ondřej Vošta (1:2).
14:44
Další ránu Komárka bez problému sebral Váradi, na druhé straně se nenechal zahanbit ani Lupoměch proti střele Velce.
13:58
Slunečko nejprve trefil boční síť, z následné akce Horký pálil vysoko nad.
12:34
Domácí zatím drží krok a prožívají výrazně lepší vstup než v prvním vzájemném utkání.
11:05
Ondrušek trefuje tyč.
11:04
Střela do tyčky hráč #25 Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
09:44
Rychlá kombinace Chodova končí střelou Maxy, Váradi byl opět na místě.
08:50
Oba týmy vstoupily do utkání se třemi útoky a dvěma obranými páry, uvidím komu tato taktika úspěch.
07:05
Tomčo ztratil míček, kterého se zmocnil Ondrušek, jeho dělovku Váradi kryje.
06:00
Klápa našel křižnou přihrávkou Velce, který střílí vyrovnávací branku.
05:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #44 Michal Klápa (1:1).
05:28
Vyloučen hráč #35 Marek Matoušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:02
Kalaš si teď málem dal vlastní gól, míček však zamířil do tyče.
03:22
Domácí si nerozuměli v rozehrávce a u míčku jsou hosté.
01:40
Bauer nahodil míček před branku, kde ho Dufek ze vzduchu uklízí do branky
01:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #65 Jiří Bauer (0:1).
00:10
Domácí drží míček a čekají na první útok
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Jiří Bauer, Marek Matoušek, Tom Ondrušek, Tomáš Sýkora, Marek Vávra
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Daniel Kalaš, Tomáš Navrátil, Petr Torma, Michal Klápa, Ivan Tomčo
00:00
Vítáme vás u sledování online přenosu k utkání 22.kola Livesport Superligy ve kterém na sebe narazí čtrnácté Karlovy Vary a šestý Chodov. Domácí v této sezóně na své palubovce urvali pouze čtyři body, tak uvidíme zda se jim povede proti rozjetému soupeři přidat další. Než celé utkání vypukne, můžete si přečíst zápasový program, ve kterém naleznete aktuální soupisky obou družstev, statistiky Superligy nebo rozhovor s domácím Jiřím Lebedou. Odkaz naleznete zde.