2:2
- : -
TJ Tlučná

FB Hurrican Karlovy Vary B U23 - TJ Tlučná 6:7pn
17. Daniel Ševčík, 18. Jan Smolka, 19. Luděk Lejba, 21. Václav Müller, 41. Daniel Ševčík, 45. Ondřej Ančinec - 18. Jiří Míka, 26. Václav Mizera, 28. Martin Volf, 30. Lukáš Komanec, 33. Václav Mizera, 38. Petr Jedlička, N Martin Volf; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Marek Schober; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek ? - Zdeněk Soukup ?; po třetinách: 0:0, 4:4, 2:2;

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #27 Jiří Míka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #12 Václav Mizera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 hráč #7 Petr Jedlička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #38 Martin Volf a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 hráč #14 Jan Smolka , ale gól nevstřelil.
50:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 10:9
45:00
44:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #14 Jan Smolka (6:6).
40:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #97 Daniel Ševčík, asistoval #14 Jan Smolka (5:6).
37:16
Vlastní branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #7 Petr Jedlička (4:6).
33:49
Vyloučen hráč #7 Petr Jedlička družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za blokování florbalky.
32:48
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera, asistoval #17 Jakub Klír (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:8
30:00
29:53
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #14 Lukáš Komanec, asistoval #17 Jakub Klír (4:4).
27:04
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #38 Martin Volf, asistoval #15 Daniel Haltuf (4:3).
25:58
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera, asistoval #14 Lukáš Komanec (4:2).
23:58
Vyloučen hráč #21 Vojtěch Strejc družstva TJ Tlučná na 2 minuty za držení.
23:58
Vyloučen hráč #95 Václav Müller družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za hrubost.
20:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #95 Václav Müller, asistoval #12 Luděk Lejba (4:1).
19:24
Vyloučen hráč #17 Jakub Klír družstva TJ Tlučná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #12 Luděk Lejba, asistoval #7 Petr Jedlička (3:1).
17:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #14 Jan Smolka, asistoval #97 Daniel Ševčík (2:1).
17:20
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #27 Jiří Míka, asistoval #15 Daniel Haltuf (1:1).
03:35
Vyloučen hráč #12 Václav Mizera družstva TJ Tlučná na 2 minuty za špatné střídání.