3:3
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Florbal SokolovVary 6:6
2. Hana Dvorná, 11. Hana Dvorná, 21. Hana Dvorná, 27. Aneta Bernhardtová, 31. Hana Dvorná, 34. Aneta Bernhardtová - 10. Martina Lerchová, 11. Andrea Vaňková, 18. Kateřina Grycová, 33. Michaela Vokounová, 34. Martina Lerchová, 35. Miroslava Suková; rozhodčí: Lucie Šillerová - Tomáš Pavlovič; vyloučení: 1:0 + Michaela Vokounová 4; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Andrea Kalivodová -2, Andrea Kalivodová -2, Andrea Kalivodová -1 - Petra Klímová -4, Petra Klímová -2, Petra Klímová -1; po třetinách: 2:2, 1:1, 3:3;
34:16
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #31 Miroslava Suková bez asistence (6:6).
34:04
Timeout Florbal SokolovVary
33:08
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #30 Martina Lerchová bez asistence (6:5).
33:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #99 Aneta Bernhardtová, asistoval #15 Hana Dvorná (6:4).
32:41
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #17 Michaela Vokounová, asistoval #11 Klára Hrbková (5:4).
30:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Hana Dvorná, asistoval #99 Aneta Bernhardtová (5:3).
30:00
Vyloučen hráč #17 Michaela Vokounová družstva Florbal SokolovVary na 2+2 minuty za hrubost.
26:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #99 Aneta Bernhardtová, asistoval #33 Aneta Šedivá (4:3).
17:42
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #23 Kateřina Grycová, asistoval #30 Martina Lerchová (2:3).
15:54
Vyloučen hráč #21 Michaela Steinbrückerová družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
10:20
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #8 Andrea Vaňková, asistoval #17 Michaela Vokounová (1:2).
09:55
Branku družstva Florbal SokolovVary vstřelil #30 Martina Lerchová, asistoval #31 Miroslava Suková (1:1).
01:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Šillerová a Tomáš Pavlovič.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal SokolovVary: brankář: Petra Klímová; hráči v poli: Kateřina Bartošová, Kateřina Grycová, Martina Lerchová, Katka Musiejovszká, Miroslava Suková