2:1
5:1
- : -

T.J. Sokol Koterov - FB Hurrican Karlovy Vary B U23 10:2
3. Jindřich Mošna, 3. Jindřich Mošna, 5. Tomáš Červenka, 18. Jan Schejbal, 21. Jindřich Mošna, 34. Jan Schejbal, 36. Jan Schejbal, 40. Petr Hodl, 41. David Šůs, 44. Kamil Pešek - 16. Jan Smolka, 34. Ondřej Ančinec; rozhodčí: Šimon Dubský - Jiří Čížek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Šuniar ? - Jan Kolínek ?, Tomáš Bartůšek ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 5:1;
45:00
Střely ve 3. části: 9:2
45:00
44:30
Stanislav Fencl dostal, do nepříjemných míst florbalkou.
43:20
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek bez asistence (10:2).
42:50
Brankař Varů vytáhl neskutečný zákrok.
42:00
Hodl orazítkoval spojnici, ale míček skončil za mantinelem.
40:23
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #10 David Šůs, asistoval #67 Kamil Pešek (9:2).
40:23
Netrvalo dlouho a Koterov dal desátý gól.
40:00
Povede se Koterovu nasázet 10 gólů celku z Karlových Varů?
39:37
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #9 Petr Hodl z trestného střílení (8:2).
39:37
Petr Hodl jsi došel pro nájezd, který suveréně promněnil.
38:43
Vyloučen hráč #22 Jindřich Mošna družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:57
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #22 Jindřich Mošna (7:2).
33:55
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #7 Ivan Mikyška (6:2).
33:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #14 Jan Smolka (5:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:1
30:00
29:33
Vyloučen hráč #9 Petr Hodl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání.
29:00
Vary se konečně dostavají do střely, která skončila vysoko nad Koterovskou brankou.
27:41
Standartní situace pro Koterov.
26:43
Koterov kontroluje zápas, Vary mají problém se přesunout na útočnou polovinu.
26:10
Krásná kombinace Koterova.
21:23
Vyloučen hráč #93 Daniel Ševčík družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:20
Střídání brankáře. Nový brankář #37 Tomáš Bartůšek družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23
20:19
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #9 Petr Hodl (5:1).
17:44
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #9 Petr Hodl (4:1).
15:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #14 Jan Smolka z trestného střílení (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:5
15:00
08:49
Vyloučen hráč #25 Daniel Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání.
06:34
Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za sekání.
04:14
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #89 Tomáš Červenka, asistoval #11 Jan Schejbal (3:0).
02:28
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #88 Stanislav Fencl (2:0).
02:12
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #11 Jan Schejbal (1:0).