0:2
4:3
- : -

FBŠ Gorily Plzeň B - T.J. Sokol Koterov 6:7pn
3. Ondřej Hlinovský, 12. Ondřej Hlinovský, 31. Jakub Vandák, 36. Marek Firla, 42. Ondřej Hlinovský, 43. Jiří Lukasch - 11. Pavel Roubal, 21. Petr Hodl, 24. Ivan Mikyška, 35. Jindřich Mošna, 38. Petr Hodl, 39. Martin Rusnák, N Stanislav Fencl; rozhodčí: Šimon Dubský - Jiří Čížek; vyloučení: 4 + Michal Rukavička OS:3 + David Šůs OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Valeš ? - Lukáš Nohovec ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 4:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #88 Stanislav Fencl a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #71 Jakub Vandák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #25 Daniel Fencl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #64 Ondřej Hlinovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #22 Jindřich Mošna , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #7 Jiří Lukasch , ale gól nevstřelil.
50:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 4:4
45:00
42:29
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #71 Jakub Vandák (6:6).
41:03
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #2 Jan Valeš (5:6).
39:19
Vyloučen hráč #25 Daniel Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání.
38:13
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #94 Martin Rusnák, asistoval #24 Pavel Roubal (4:6).
37:34
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #9 Petr Hodl, asistoval #88 Stanislav Fencl (4:5).
35:41
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:4).
34:08
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #7 Ivan Mikyška (3:4).
31:28
Vyloučen hráč #10 David Šůs družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za nesportovní chování.
31:28
Vyloučen hráč #85 Michal Rukavička družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za nesportovní chování.
31:28
Vyloučen hráč #85 Michal Rukavička družstva FBŠ Gorily Plzeň B - osobní trest.
31:28
Vyloučen hráč #10 David Šůs družstva T.J. Sokol Koterov - osobní trest.
30:37
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #71 Jakub Vandák, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (3:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:7
30:00
29:03
Neuvěřitelný zákrok Lukáše Nohovce, který podržel svůj tým.
23:45
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #7 Ivan Mikyška bez asistence (2:3).
23:45
Neskutečný Gól z voleje, který trefil Ivan Mikyška.
20:14
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #9 Petr Hodl bez asistence (2:2).
15:37
Vyloučen hráč #48 Jiří Veselý družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:6
15:00
11:43
Vyloučen hráč #55 Filip Štěpánek družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za sekání.
11:08
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #7 Jiří Lukasch (2:1).
10:03
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #24 Pavel Roubal, asistoval #12 Martin Kodalík (1:1).
10:03
Krásná souhra v předbrankovém prostoru, kterou Koterov nekompromisně promněnil.
05:44
Vyloučen hráč #25 Daniel Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za bránění ve hře.
04:22
Vyloučen hráč #92 Václav Lauda družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za hra na zemi.
02:27
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #71 Jakub Vandák (1:0).