2:0
- : -
FbC Plzeň B

FbC Plzeň B - FBŠ Gorily Plzeň B 5:6pn
23. Vít Pešek, 24. Jan Baštýn, 30. Vít Pešek, 39. Filip Šíp, 42. Vítek Vyčíchlo - 4. Matěj Zicho, 8. Jiří Mikeska, 20. Michal Rukavička, 22. Jiří Mikeska, 23. Petr Körner, N Jakub Vandák; rozhodčí: Karel Hencl - Štěpán Kinkor; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Jaňour 14 - Martin Lenárt 19; po třetinách: 0:2, 3:3, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #71 Jakub Vandák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
41:01
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #99 Vítek Vyčíchlo, asistoval #95 Jan Adamčík (5:5).
38:05
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #18 Filip Šíp, asistoval #99 Vítek Vyčíchlo (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:4
30:00
29:32
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (3:5).
26:05
Vyloučen hráč #77 Jiří Mikeska družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
23:24
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #11 Richard Bartuška (2:5).
22:51
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #9 Petr Körner, asistoval #25 Matěj Zicho (1:5).
22:24
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #44 Jiří Varta (1:4).
21:07
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #77 Jiří Mikeska, asistoval #96 Vojtěch Beneš (0:4).
20:07
Vyloučen hráč #9 Radim Titl družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
19:50
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #85 Michal Rukavička, asistoval #69 Jan Felkl (0:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:10
15:00
13:50
Vyloučen hráč #5 Tomáš Janouškovec družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za sekání.
07:00
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #77 Jiří Mikeska, asistoval #48 Jiří Veselý (0:2).
03:54
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #25 Matěj Zicho, asistoval #48 Jiří Veselý (0:1).