1:0
3:1
- : -

USK Akademik Cheb - FBŠ Gorily Plzeň Tlučná 5:1
6. Martin Aust, 14. Michal Račan, 26. Martin Stehlík, 28. Martin Aust, 31. Martin Stehlík - 35. Matěj Polanský; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Hůda ? - Vít Vaidiš ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:1;
36:00
Střely ve 3. části: 10:8
36:00
35:15
Vyloučen hráč #10 Antonín Seidl družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost.
35:15
Vyloučen hráč #89 Jiří Kňourek družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:43
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná vstřelil #24 Matěj Polanský, asistoval #1 Vít Vaidiš (5:1).
33:21
Trestné střílení družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná neproměnil #29 Sebastian Gbúr.
30:41
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #50 Martin Stehlík, asistoval #12 Jakub Havránek (5:0).
27:35
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Martin Aust, asistoval #8 Jakub Francl (4:0).
25:10
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #50 Martin Stehlík, asistoval #34 Martin Aust (3:0).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 3:1
24:00
19:20
Skounic teď netrfil míček při střele. Místo toho trefil soupeřovu florbalku celou halou se ozval bolestivý křik všech hráčú

14:25
Polanský teď skvěle vypíchnul míček bohužel pro něj ho soupeř doběhl a on gól nedal

13:52
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #69 Michal Račan, asistoval #31 Filip Dušák (2:0).
10:15
Žaneta Davidová teď zblokovala střelu a vystavila tím svůj tým do protiútoku bohužel nic z toho
09:00
Hra je spíše na straně chebu který více kontroluje míček a má více ze hry
06:52
Slim shady Polanský dnes v obraně válcuje soupeře bere jim všechny míčky a útok si s ním neví rady
05:04
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Martin Aust, asistoval #82 Jan Hudlický (1:0).
04:20
Matěj Špachmann v poslední době velice zrychlil, vypadá to, že schodil i pár kil.

04:02
V přesilovce to řídí Špachmann ze střídačky jak pan trenér
03:02
David Peckert prosvištěl kolem střídačky hostů jako Šinkanzen kolem zastávky na znamení. Pokud bude hrát nadále tímto tempem, nedivil bych se kdyby si za pár let zahrál s Matějem Surákem v lajně. Jen tak dál Davide. Je Ze Me
02:18
Vyloučen hráč #34 Martin Aust družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za bránění ve hře.