1:0
0:2
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - SK Jiskra Domažlice 4:2
3. David Riedl, 3. Matyáš Kužel, 8. David Peckert, 22. Lukáš Čech - 44. Kristián Zítka, 44. Tomáš Konopík; rozhodčí: Filip Martinkovič - Filip Oberta; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Vaněk ? - Michal Mužík ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 6:12
45:00
44:59
Konec! Tenhle vlak klukům z Domažlic ujel a Plzeň vítězí
44:14
Neuvěřitelný nástup Domažlic, kteří jdou do 6 hráčů!
43:51
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #6 Tomáš Konopík, asistoval #21 Pavel Hikl (4:2).
43:17
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Kristián Zítka, asistoval #19 Tomáš Turek (4:1).
43:13
Hráč s číslem 96 (Kužel) velmi nesportovně artikuluje k rozhodčím
42:24
Hráč Plzně s číslem 75 předvedl excelentní sólo, ale Mužíka nepřekonal
41:00
Ondřej Tauer krásně rozehrál akci, ale opět Vojta Volf nezakončil přesně!
40:11
Brankář Domažlic Mužík předvádí dnes velmi zodpovědný výkon.
39:24
Z lavičky slyšíme: "Volfíku nahrávej!"
35:48
Hra je poněkud zabržděná. Domažlice většinou v útoku, ale k zakončení mají daleko nebo střela míří do vesmíru. Naopak většina střel Plzně míří na bránu a z toho pramení i vyšší číslo na tabuli.
31:00
Třetí třetina v plném proudu. Co uvidíme dále? Pokusí se Domažlice dohnat obrovské manko? Nebo už spíše dohrají a smíří se s tragédií?
27:22
Obrovský tlak Domažlic! Uvidíme první gól? Pojďme se na to podívat!
23:12
Nepochopitelně neodpískaný nájezd - při úniku Domažlic Vojty Volfa (zvaný "kaufík") došlo k jasnému hákování. Rozhodčí však ukazují, že zákrok byl čistý.
21:45
Domažlice dostali další ránu do zad v podobě gólu z téměř mrtvého úhlu.
21:44
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #98 David Riedl (4:0).
21:27
Domažlice právě ohrozili svoji bránu. Hra se poté velmi uklidnila a sledujeme spíše směs nepřesných přihrávek na obou stranách.
18:33
Na střídačce Domažlic to vře, vidíme silné emoce!
16:11
Vítejte v druhé části zápasu. Začínáme opět na straně Plzně. kde Domažlice zakládají útok. Od komentátorského stolku zdravíme domažlickou legendu mužského A týmu v bráně, Jiřího Blahníka.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:3
15:00
14:23
Sólo únik Plzně neskončil gólem, pouze míček pro diváky.
14:14
Zásah střídačky, rozehrává se z rohu.
09:52
Trenér Tauer si na střídačce neví zatím rady i přes jeho letité zkušenosti. Přiměje tento kanonýr svůj manšanft k lepšímu výkonu?
07:36
Držení míčku jednoznačně v roli domažlických Psohlavců.
07:18
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #87 David Peckert bez asistence (3:0).
06:07
Zápas se odehrává v poměrně divokém tempu, vidíme obrovské šance na obou stranách, nicméně Plzeň je přesnější. Domažličtí hoši působí prozatím zmateným dojmem-
02:23
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #96 Matyáš Kužel, asistoval #24 Matěj Polanský (2:0).