1:2
1:2
- : -

Florbal Ústí - Banes Florbal Soběslav 2:4
32. Barbora Doležálková, 41. Kateřina Šímová - 26. Andrea Dostálová, 40. Andrea Dostálová, 59. Terezie Jireková, 60. Kateřina Vojtová; rozhodčí: Daniel Castrillo - Martin Procházka; vyloučení: 1:3 + Monika Hrnečková 4; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Martina Zajícová 13 - Tereza Boháčová 18; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:2;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Je to prostě sport a v něm vítězí ten, který dosáhne více branek, bodů nebo lepšího času. Jsme v období, kdy jsou důležitější jiné věci, než výsledek zápasu. Soupeči gratuluji k zisku prvních bodů. Díky věrným fanouškům za podporu, i když se zrovna nedaří.
Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér):
Série neúspěchů konečně zlomena. Snad se odrazíme k lepším výsledkům. Děkuji holkám za dnešní výkon a soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
59:59
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #93 Kateřina Vojtová, asistoval #18 Petra Kabešová (2:4).
59:49
TO JE KONEC !!! DOST DRAMATICKY !!!
58:52
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #5 Veronika Šraierová (2:3).
55:59
Domácí gólmanka má momentálně nepřijemnou chvilku, sekera do kotníku a leží. I přes to se po chvilce zvedá a je připravena chytat dál!
55:57
Zajícová a její NEUVĚŘITELNÝ ZÁKROK!!! Střela se následně odrazila do břevna a to na poslední chvilku zachránila obrana. Klobouk dolů!
55:00
4 na 4 zatím vyrovnaně.
53:33
Vyloučen hráč #7 Markéta Kociánová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
53:33
Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost.
52:21
Blok je definitivně nejsilnější stránka ze strany hostů.
51:31
Začína se opět přiostřovat!
50:47
Trest končí a domácí tým opět neproměnil.
48:42
Vyloučen hráč #8 Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká florbalka.
48:40
Trest Hrnečkovou překvapil až si musela zanadávat.
48:09
Mlátečková pod tlakem.
46:34
Soběslav i přes oslabení posledních 45 vteřin aktivněji napadá a dostává se do více šancí jak Ústí. Ústí by se mělo probrat pokud chtějí 3 body do tabulky.
45:30
Zajícové FATÁLNĚ projel balónek pod rukou, naštěstí Neumanová zachránila!
44:44
Na Ústí je vidět že urvat 3 body opravdu chtějí, trest 2+2 jim k tomu dost napomáhá.
42:42
Vyloučen hráč #8 Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
42:33
Mlátečková málem proměnila, bohužel, Honza taky málem králem.
40:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #87 Natálie Neumanová (2:2).
40:44
Svižný protiútok končí gólem pro domácí!
39:51
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #81 Terezie Jireková (1:2).
39:50
Rychlostní protiútok končí brankou pro Soběslav.
39:43
Boháčová a krásný zákrok!
39:29
I přes lepší formu domácích končí druhá třetina za stavu 1:2 pro Soběslav. Jak krásný zápas plný překvapení!
37:02
Šímové střela bohužel vedle.
34:06
Jeden z nejhezčích bloků co jsem kdy viděl, respekt Soběslavské obraně! Nebýt bloku mohli bychom se bavit o jiném výsledku.
33:18
U Ústí očividně došlo k výměně baterek, výkon se zvedl o 106.
31:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #90 Barbora Doležálková, asistoval #7 Markéta Kociánová (1:1).
31:22
NÁDHERNĚ VYMETENÁ ŠIBENICE!
30:17
Soběslavská obrana drží bránu jako zavřenou pro Ústecký oddíl, úžasný výkon!
29:16
Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
29:12
Špírková dává břevno při výhodě před dvouminutovým trestem.
28:41
Mrázová též těsně vedle branky!
28:00
Krásná střela ze strany Ústí, bohužel mimo.
26:03
Ústí i přes obdrženou branku stále aktivnější.
25:42
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #8 Monika Hrnečková (0:1).
25:42
Rychlý švih který končí gólem pro Soběslav!
25:26
Boháčová šáhla do střely a zachránila tým před gólem!
24:30
Silné střetnutí končí pádem obou hráček.
24:02
Ústecká obrana se i přes nátlak pevně drží!
24:00
Nebezpečná chvilka pro Ústí.
22:08
Uvolněná Kubátová střelu z půl metru neproměnila.
22:03
Ústí zatím aktivnější.
20:01
Je tu začátek druhé třetiny a opět bule pro Soběslav.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:5
20:00
19:59
Výsledek končí v první třetině za stavu 0:0. Jak nečekané!
19:30
Soběslav s rychlým protiútokem bez šance, Zajícová naopak s přehledem.
18:30
I přesto že Ústí vždy vyhoří na nahrávkách, ve střelbě se jim daří o dost lépe.
18:18
Po čaře vyjel míček ze Soběslavské brány míček ven, velká smůla pro Ústí.
17:45
Soběslav stále stoprocentní v obraně,blokách a nahrávkách, krásný výkon.
16:17
Ústí se momentálně drží na útočné polovině.
14:14
Soběslav se zatím více daří v přihrávkách. Ústí naopak na nahrávkách vždycky vyhoří.
11:45
Šímová teď fatálně nechala projet nahrávku z které se stal protiútok na Zajícovou, ta s přehledem chytá.
10:00
Hra prozatím nabídla pouze pár dobrých a tvrdších soubojů jinak stále stojí na výsledku 0:0.
07:30
Je vidět že obě hráčské strany dávájí maximální výkon do tohoto zápasu. Jen tak dál!
07:25
Začína se přiostřovat!
06:05
Jireková doběhla balónek který nahrávala spoluhráčce Neumanová a střílí těsně mimo bránu.
06:00
Neumanová přeběhla tři hráčky jako kuželky.

04:10
Zajícová přehledně chytá první střelu Soběslavi.
04:00
Soběslav se vrací do hry a momentálně tlačí domácí tým.
02:10
Neumanová teď krásně unikla třem hráčkám,bohužel střelu nedokončila úspěšně.
01:00
Na míčku zatím více aktiní Ústí.
00:02
Zápas začal a úvodní buly vyhrává Soběslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Castrillo a Martin Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Tereza Boháčová; hráči v poli: Amálie Šťastná, Petra Kabešová, Karolína Kašparová, Kateřina Vojtová, Terezie Jireková
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Markéta Kociánová, Petra Bratschaedlová, Lucie Mrázová, Natálie Neumanová, Daniela Tomanová
00:00
Vítám vás u dněšního dne! Dnes vás povedu zápisem tohoto zápasu, mé jméno je Čeněk a můžeme jít na to!