2:0
4:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:0
15. Bára Procházková, 15. Marie Bartušková, 21. Marie Bartušková, 25. Marie Bartušková, 43. Marie Pelánová, 45. Eliška Nesnídalová, 57. Eva Nečasová, 60. Nela Houšťová; rozhodčí: Jan Gerža - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 18 - Klára Karlíková 16; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:0;
Komentář domácích Nováková Pavlína (Vedoucí):
Tento zápas herně rozhodla třetí třetina, kde jsme svoji hru na míčku zklidnili. V první a druhé třetině jsme se dopustili hned několika chyb, ze kterých jsme se do poslední třetiny poučili. Závěr celého zápasu jsme již měli na našich florbalách.
Děkuji holkám za týmovost a skvělý zážitek ze hry.
Děkujeme fantastickým divákům a soupeři.
Komentář hostů:
Soupeř byl dnes nad naše síly, tedy zaslouženě bere tři body. Rozhodl hodně předbrankový prostor, kde nás Znojmo dost trestalo. Nepohlídali jsme si seběhy do brankoviště a dorážky. Sice těch šancí od nás moc nebylo, ale byly k proměnění, tedy jsme si zasloužili dnes vstřelit nějakou branku a možná by ta hra i jinak vypadala. Jinak naše holky chválím za celý víkend v tomto omezeném počtu, tři body vezeme, takže mise splněna :-) Děkujeme soupeři za utkání a zdravíme opět naše marody :-)
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
59:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #21 Marie Pelánová (8:0).
59:00
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:30
Řeháková v šanci před bránou domácích.
56:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (7:0).
56:32
Nečasová je zpět a zvyšuje na 7:0!
56:18
Dnešnímu utkání přihlíží 97 diváků, děkujeme!
53:25
Šplíchalová si po dlouhé době sáhla na míček a to díky střele hostující Svatoňové.
51:12
Filáková opět posílá další hráčku hostů k zemi.
49:53
Dibelková právě posílá míček na výlet vysoko nad bránu.
48:00
Romančáková trefuje prostor mimo bránu.
44:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Eliška Nesnídalová, asistoval #37 Bára Procházková (6:0).
43:30
Romančáková se indivuduálně vydala na exkurzi po hřišti její cestu, ale ukončila připravená Cihlářová.
42:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #87 Romana Bačová (5:0).
42:02
Pelánová našla skulinku v bráně hostů a zvyšuje tak na 5:0!
41:50
Souboj Nádeníkové a Cihlářové v rohu končí rozehrávkou pro Znojmo.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
39:16
Hostující Řeháková zůstává po srážce s Filákovou ležet na zemi.
37:22
Halou se opět ozývá nezaměnitelná podpora domácích fanoušků.
35:43
Řeháková opět do blokující Bačové.
34:10
Šplíchalová se dnes nebojí předvádět svá brankářská kouzla!
33:03
Balintová blokuje střelu Bačové!
32:21
Hostující Řeháková právě poslala Filákovou k zemi.
31:16
Dibelková přímo do helmy Karlíkové.
29:14
Hostující hráčky právě nepředvádí zrovna čistou hru.
28:08
Balintová přímo do bloku Pelánové.
26:35
Další z povedených šancí domácích, která však nevyvrcholila šťastným zakončením.
24:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #37 Bára Procházková (4:0).
24:38
Dnešní nezastavitelné duo Procházková-Bartušková si připisuje další pokoření Karlíkové.
22:12
Ondráčková se pokouší o zvýšení scóre svého týmu, avšak domácí hráčky si jsou v obraně více než jisté.
20:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (3:0).
19:45
Kralíková si perfektně poradila se střelou Filákové!
18:19
Domácí Šplíchalová si opět fantasticky poradila se střelou hráčky hostujícího týmu!
17:00
Hra hostů je velmi poklidná.
15:32
Cihlářová se pokouší o střelu z půlky, která však nenašla svůj cíl.
14:43
14:01
Bartušková si našla Procházkovou a ta pálí první branku dnešního utkání!
14:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (1:0).
11:53
Svůj dnešní první zákrok zvládla Šplíchalová na jedničku!
10:02
Střela domácí Nečasové nenašla nyní to správné místo.
08:12
Blokující Grundová nyní zhasila střelu Bačové.
07:21
Bartušková nyní střílí vysoko nad bránu hostů.
04:15
Bačová zkušeně prověřila Karlíkovou svojí střelou z půlky.
03:39
Nesnídalová ze středu pálí mimo.
02:32
Na míčku má herní převahu spíše domácí tým.
01:15
Hra obou týmů je prozatím velmi opatrná.
00:01
Úvodní buly putuje na stranu hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gerža a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Klára Karlíková; hráči v poli: Jitka Romančáková, Barbora Grundová, Jaroslava Bálintová, Nikola Brejtrová, Kateřina Svatoňová
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Marie Bartušková, Eliška Nesnídalová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová, Eva Nečasová