0:1
2:7
- : -

FBC Kutná Hora B - Florbal TJ Kobylisy C 2:8
25. Jan Danda, 28. Alexandr Jaroš - 19. Roman Svrček, 25. Jakub Zíka, 25. Ondřej Filip, 30. Ondřej Janata, 32. Jakub Zíka, 34. Jakub Zíka, 35. Lukáš Parduba, 36. Ondřej Filip; rozhodčí: Karel Kotyza - Marek Jeřábek; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Vraný ? - Ondřej Kudrnáč ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:7;
36:00
Střely ve 3. části: 4:15
36:00
35:51
Mára Paleček zboural soupeřova hráče i s 10 mantinely u boxu časoměřičů. A máme tu konec utkání.
35:12
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #29 Jakub Zíka (2:8).
35:12
Ondra Filip, řečený Drobek pro svoji drobnou postavu, skóruje po přihrávce koho jiného, než místního fešáka Kuby Zíky, řečeného Zikič.
34:38
Už to začíná být trochu exhibice. Trefuje se Lukáš Parduba po luxusní přihrávce Tomáše Procházky.
34:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #22 Lukáš Parduba, asistoval #98 Tomáš Procházka (2:7).
33:52
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #58 Daniel Havlíček (2:6).
33:52
Opět vyšla osvědčená spolupráce Havlíček - Zíka, druhý jmenovaný skóruje a má hattrick.
33:52
Očekávaná smršť kšiltovek nepřišla.
32:43
Další zákrok Ondry Kudrnáče maskou.
31:55
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #96 Ondřej Janata (2:5).
31:55
Jakub Zíka se 2x pokusil najít přihrávkou Dana Havlíčka, bohužel bezúspěšně, až do třetice nabil Ondra Janata Kubovi a ten skóruje.
30:11
Mára Paleček je v ráži. Na polovině hřiště proběhl mezi dvěma hráči soupeře a střelou nechal vyniknout brankáře domácích.
29:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #96 Ondřej Janata, asistoval #58 Daniel Havlíček (2:4).
29:09
Vyloučen hráč #77 Jan Danda družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za bránění ve hře.
29:05
Při signalizované výhodě po faulu na Dana Havlíčka, po jeho přihrávce trefuje Zikič břevno.
28:30
Mára Paleček málem skóroval v přesilovce.
27:43
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #14 Alexandr Jaroš, asistoval #49 Jan Mašín (2:3).
27:27
Kutná Hora v oslabení nyní dlouho drží míček až nakonec skóruje.
26:36
Vyloučen hráč #19 Jaroslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:10
A budeme tu mít další přesilovku Kobylis. Signalizované vyloučení.
25:50
Ledvisi, nekoukej pořád do toho mobilu a koučuj!!!
24:50
Asi si hráči vzali slova Davida Ledvinky o druhé přestávce k srdci a sledujeme zcela jiný tým Kobylis.
24:47
24:47
A hned to máme zase o 2 branky. Drobek gól, Zikič asistence.
24:25
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #77 Jan Danda, asistoval #19 Jaroslav Bochníček (1:2).
24:25
Na branku Jakuba Zíky odpovídá soupeř po 10 vteřinách.
24:15
24:15
Zíka góóól.
24:01
David Ledvinka v pozici nehrajícího kouče promlouvá na střídačce hráčům do duše.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 6:12
24:00
22:07
Bárt zachránil 100%ní gól, střelu do prázdné branky zablokoval.
21:10
Skvělý zákrok Ondry Kurdnáče v oslabení.
19:21
Vyloučen hráč #14 Alexandr Jaroš družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za špatné střídání.
19:20
Střela Bárta z poloviny hřiště letěla jako motýl a než dolétla k brance, tak 2x skočila o podlahu.
18:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #25 Ondřej Filip (0:1).
18:20
Gólu Kobylis předcházel skvělý zákrok Ondry Kudrnáče, který vytáhl rukou střelu mířící do jeho pravého víka.
18:04
Kobylisy v tlaku.
16:42
Ondra Kudrnáč výtečný zákrok helmou, dorážka jen do boční sítě.
16:20
Střela na konci přesilovky od Drobka také nekončí gólem.
14:00
Šance Denise Ligase gólem nekončí.
12:23
Vyloučen hráč #10 Tomáš Hanuš družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
12:01
Hráčům Kobylis znatelně chybí buldočí styl hry Ctirada Maliny, který si toho času válí šunky v Krkonoších. Tímto ho zdravíme a přejeme mu šťastnou cestu zpět.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 4:7
12:00
10:35
Kobylisy v oslabení ohrozily branku, ale střela šla vedle.
10:20
První střela vedle, druhá do brankáře.
10:20
Kuba Zíka mává hokejkou nad hlavou jak na prvního máje na Ondru Janatu, přihrávky se však nedočkal.
09:56
Kutná Hora zatím jedna střela.
08:36
Vyloučen hráč #66 Roman Svrček družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání.
08:36
Máme tu první vyloučení. Cvrnda za drobnou sekerku odchází pokorně na trestnou.
07:45
Kobylisy přebírají otěže utkání. Cvrnda nádherná střela, brankář chytá.
06:47
Málem vlastní gól Kutné Hory. Při blokování přihrávky těsně vedle pravé tyče.
05:55
Aby to trestuhodné zahazování šancí Kobylisy nemrzelo.
05:33
Kuba Zíka z první jen do hrudi brankáře.
04:48
Daniel Havlíček překvapvě vybídl Jakuba Zíku křížnou přihrávkou přes brankoviště. Kuba k překvapení všech netrefil prázdnou bránu.