0:3
2:1
- : -

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - Bulldogs Brno 3:5
8. Samuel Svoboda, 26. Pavel Labaj, 34. Samuel Svoboda - 6. Marek Mattes, 14. Petr Úlehla, 20. Marek Mattes, 23. Jan Vrašťák, 26. Marek Mattes; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Andrej Voda ? - Jakub Heralecký -3; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:1;
36:00
35:31
Timeout Bulldogs Brno
33:03
Timeout ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
33:03
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #90 Samuel Svoboda, asistoval #18 Josef Hojsák (3:5).
25:19
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #54 Jan Vrašťák (2:5).
25:05
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #24 Pavel Labaj, asistoval #5 Vojtěch Jež (2:4).
24:00
24:00
22:20
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Jan Vrašťák bez asistence (1:4).
19:38
15:26
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Čejka družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hrubost.
13:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Petr Úlehla, asistoval #55 Marek Mattes (1:2).
12:00
12:00
07:09
05:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Marek Mattes bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jakub Heralecký; hráči v poli: Tobiáš Hude, Marek Mattes, Petr Úlehla, Jakub Zachoval, Tomáš Holánek