1:6
1:6
- : -

FBC Česká Skalice - Finance Novák FBK Jičín 2:16
27. Šimon Príbojský, 37. Jakub Metelka - 9. Tomáš Typlt, 12. Vojtěch Sobotka, 12. Vojtěch Sobotka, 13. Tomáš Klíma, 16. Vít Černý, 16. Petr Kryl, 23. Petr Kryl, 27. Petr Kryl, 28. Adam Florian, 29. Lukáš Patzelt, 34. Jiří Janatka, 35. Denis Lenfeld, 38. Vojtěch Sobotka, 39. Lukáš Patzelt, 45. Adam Florian, 45. Jaroslav Tuček; rozhodčí: Filip Ryant - Martin Korunka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Adam Richter 30 - Lukáš Svoboda 6; po třetinách: 0:4, 1:6, 1:6;
45:00
Střely ve 3. části: 4:14
45:00
44:57
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #14 Jaroslav Tuček, asistoval #19 Vojtěch Sobotka (2:16).
44:01
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #99 Adam Florian bez asistence (2:15).
38:15
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #23 Denis Lenfeld (2:14).
37:55
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka, asistoval #22 Ondřej Košťál (2:13).
36:56
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #10 Ondřej Sedláček (2:12).
34:29
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #23 Denis Lenfeld bez asistence (1:12).
33:39
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #46 Jiří Janatka, asistoval #12 Tomáš Typlt (1:11).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:18
30:00
28:49
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #11 Marek Badzo (1:10).
28:10
Vyloučen hráč #13 Matěj Šatný družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za hrubost.
27:53
26:44
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #19 Vojtěch Sobotka (1:8).
26:31
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #29 Šimon Príbojský, asistoval #11 Dominik Cejnar (1:7).
23:59
Vyloučen hráč #42 Ondřej Lukavský družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:22
Trestné střílení družstva FBC Česká Skalice neproměnil #42 Ondřej Lukavský.
22:01
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #99 Adam Florian (0:7).
15:24
15:08
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý bez asistence (0:5).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 0:14
15:00
12:31
Vlastní branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #99 Tomáš Klíma (0:4).
11:30
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka, asistoval #14 Jaroslav Tuček (0:3).
11:05
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka bez asistence (0:2).
08:21
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #12 Tomáš Typlt, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a Martin Korunka.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Skalice: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Marek Hána, Ondřej Lukavský, Jakub Metelka, Šimon Príbojský, Dominik Cejnar