3:0
1:1
0:1

TJ Sokol Jaroměř - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:7p
6. Michal Janeček, 16. Michal Janeček, 33. Filip Krigovský, 35. Daniel Kroupa, 40. Daniel Kroupa, 57. Daniel Sedláček - 2. Jakub Mikolášek, 6. Filip Štědrý, 10. Pavel Šimeček, 13. Ondřej Kuhajda, 16. Pavel Šimeček, 42. Pavel Šimeček, 65. Jan Huleš; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 5 + Daniel Sedláček OS:3; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 18 - Daniel Dolák 18; po třetinách: 2:5, 3:0, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Balcar Roman (Asistent trenéra):
Vstup do zápasu se nám nepovedl a nešťastné dve branky do vlastní sítě pomohli soupeři ve vedení v zápasu. Ve druhé třetině jsme několikrát hráli v početní nevýhodě a soupeře jsme nenechali vystřelit na branku. Herně jsme se zvedli a zápas vyrovnali. Třetí třetinu odehráli oba týmy ve vysokém tempu a fanoušci si přišli na své. Měli jsme několik vyložených šancí, které měly skončil gólem a zápas byl rozhodnutý do šedesáti minut. Nestalo se a Plzeň byla nakonec v prodloužení šťastnější. Děkujeme divákům za přízeň !!!
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Čekali jsme náročný zápas a rozhodně se to potvrdilo. První a třetí třetinu jsme zvládli velmi dobře a jsem rád, že vezeme domů o bod více. Děkuji našim fanouškům za krásné fandění.
65:00
Střely v prodloužení: 3:3
64:17
64:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (6:7).
63:40
Daniel Škěřík se teď dopracoval k zakončení ale neúspěšně
62:30
Jaroměř se teď dostala do obrovské šance ale Daniel Dolák chytá vše co může
61:00
Hra se přelívá ze stranny nastranu rychlý florbal jak jsme ho mohli vidět doposud
56:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #24 Vojtěch Výborný (6:6).
56:55
Vyloučen hráč #14 Daniel Sedláček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
56:55
Vyloučen hráč #14 Daniel Sedláček družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest.
56:38
Jaroměř se předčaně radovala z gólu, který nebyl uznaný
55:40
Michal Futschik teď naservíroval tatřka míček na solo únik Danielu Sedláčkovi, který minul branku pouze o pár centimetrů

54:09
Již minuta uběhla od trestu Hofmana a tým domácích drží stav 5:6
53:09
Jiří Hofman si teď nachvilku odpočine na trestné lavičce a bude doufat v úspěšnou přesilovku svého týmu
53:08
Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
53:00
Čas utíká a Jaroměř se snaží dorovnat
52:15
Již druhá zlomená hokejka Plzně to zamrzí nejednoho hráče florbalu
50:34
Tým domácích se snaží dostat do předbrankového prostoru ale obránci Plzně jsou nekompromisní
49:00
Obránci Jaroměře likvidují jednu střelu za druhou což Plzni moc nevyhovuje potřebují hrát na balónku aby mohli z tohoto zápasu získat 3 body
45:40
Střela Daniela Kroupy si teď našla skulinku mezi hráčemi ale branku bohužel nevstřelil
44:35
Michal Janeček se snažil přehodit gólmana hostí ale ten se mrštným zákrokem ohnal po balónku a nedovolil srovnání
42:50
Ve velké příležitosti se ocitl Michal Janeček kdy ze vzdálenosti 10 metrů netrefil těsně branku
41:33
Pavel Šimeček s menším štestím teď protlačil balónek za Futschikovy záda a vrací vedení hostím
41:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #37 Adam Stejskal (5:6).
40:50
Jaroměř hraje zatím zopdovědně nehrnese do žádných nebezpečných akcí při, kterých by mohli ztratit balónek
40:01
Zahajení poslední třetiny zakládní hrací doby a my vídíme první šanci pro domácí
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:2
40:00
39:57
Rychlá přihrávka na střed hřiště znamená srovnání před koncem třetiny a nejlepší možný výsledek pro domácí
39:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (5:5).
39:00
Zlomená hokejka Jakuba Mikoláška
38:00
Atmosféra hostne po neodsouzeném zákroku Blažka a fanoušci to dávají najevo pískotem
36:39
Rozhodčí si k sobě zavolal oba kapitány a po delší debatě se nebude vylučovat
36:38
Daniel Sedláček schytal zásah do hlavy což se nelíbí nikomu v hala a hráč hostí si je věděm že zde může dostat vyšší trest
35:15
Michal Nožička při návratu do obranného pásma srazil hráče hostí a dostáva svůj tým do početní nevýhody
35:14
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
34:51
Na potřetí ale přeci jen Daniel Kroupa dává na 4:5
34:50
33:30
Jaroměřští fanoušci ožily po gólu domácích  a neslyšíme ani pískání rozhodčích
32:15
A je tu gól domácích Filip Krigovský prostřelil gólmana hostí a snižuje náskok na pouhých 2 branek
32:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #71 Daniel Kroupa (3:5).
32:00
V pořadí již třetí početní výhoda Jaroměře, která se již zdá být největší šancí pro domácí
31:12
Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
30:30
Plzeň na balónku zkoušela nahodit do do předbrankového prostoru ale neúspěšně
28:10
Michal Nožička teď předvedl svou rychlost a mršnost kdy po dobu 45 sekund držel balón na své holy a výrazně pomohl svého týmu
27:08
Hra 4 na 4 Michal Janeček si pustil pusu na špacír a dostává 2 minuty za hloupé kecy
27:07
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
25:42
Jaroměř si opět poměří síly s obranou soupeře protože mají další přesilovku
25:41
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení.
25:00
Michal Janeček z rohu přihrával na Daniela Kroupu, který promáchl
23:21
Plzeň přežila své oslabení bez jakékoliv větší hrozby na branku
21:20
A první přesilovku si zahrají i domácí a při této přesilovce se domáci músí pokusit snížit náskok soupeře
21:11
Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:10
Plzeň se opět ocitla v dobré situaci ale Jaroměř se nenechala zaskočit a odráží útok
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:59
Máme tu konec a celkem dramatický závěř třetiny.
18:45
Mikuláš Futschik teď podržel svůj tým kdy na něho mířil hráč po úniku a zachytil prakticky jistou gólovou příležitost
17:05
Po gólu Jaroměře se celý tým probudil a hráči začali hrát tak jak je známe což se líbí nejen fanouškům
15:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #71 Daniel Kroupa (2:5).
15:50
Po obdrženém gólu se Jaroměř vzchopila a přepnula na rychlejší tempo a těží z toho ovoce
15:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #99 Jan Huleš (1:5).
14:45
Fair-play gesto teď předvedl Daniel Kroupa kdy po souboji rameno na rameno zvedl svého soupeře ze země
12:39
Ze standartní situace se teď prosadil Ondřej Kuhajda a navyšuje náskok hostí
12:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #99 Jan Huleš (1:4).
12:00
Plzeň si teď mohla navýšit náskok na 3 branky ale Daniel Škěřík byl na správném místě
10:45
Jiří Hofman zkoušel backendem překvapit gólmana soupeře ale byl připraven
09:06
08:40
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:00
Daniel Kroupa teď v rohu soupeře předvedl spíše hokejový zákrok než florbalový
07:00
Jaroměř kombinuje na své polovině a snaží se najít skulinku v obranně soupeře ale zatím marně
05:16
Rychlé dva góly na obou stranách nejdříve se radoval tým domácích ze srovnání ale Plzeň si bere opět vedení na své hole
05:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:2).
05:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (1:1).