1:0
0:3
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - 1.FBC DDM Děčín IV 5:6
2. Štěpán Cvekl, 5. Jan Hubka, 14. Jan Rott, 20. Daniel Pilař, 30. Jan Rott - 8. Marek Sochor, 9. Jakub Hora, 19. Zdeněk Vážný, 42. Marek Sochor, 49. Marek Sochor, 59. Adam Betka; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 17 - Adam Havriljak 4, Jan Drobný 12; po třetinách: 4:3, 1:0, 0:3;
Komentář domácích Karpíšek Dan (Trenér):
děkuji celému týmu za předvedený výkon. Vyplatila se nám práce, kterou jsme na tréninku odvedli během vánoc. Škoda jedné individuální chyby, která zlomila zápas.
Komentář hostů Miško Petr (Trenér):
Dnes se nám nepodařilo zachytit začátek zápasu, měli jsem problém dostat se do střelby a Roudnice využila svých šancí. Pomohli nám změny v sestavě a a především 4.branka, která nás nakopla a pomohla otočit zápas. Děkujeme všem za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 6:11
60:00
59:58
Vyloučen hráč #24 Adam Závěrka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
58:41
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
58:41
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #17 Adam Betka, asistoval #24 Adam Závěrka (5:6).
53:40
Tyč zazvonila po individuální akci Danečka Pilaře
49:46
Další úžasný obranný zákrok Karpíška
48:42
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #36 Jan Drobný (5:5).
48:42
Neuvěřitelný gól Děčínských, golman neměl nejmenší šanci
44:47
Samostatný úník hostí zneškodnil super goalie Castrillo
44:11
Vyloučen hráč #16 Matouš Dašek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
44:11
Důrazný Karpíšek vybojoval přesilovku před vlastní brankou, neskutečný srdcař
42:44
V Rodnické obraně je po obdrženém góli zmatek
41:23
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (5:4).
38:30
Výborný obranný zákrok roudnického benjamínka v A-týmu Honzy Hubky alias "Houby"
37:55
Karpíšek výborně zablokoval střelu směřující na naší brankářskou hvězdu Dana Castrilla
31:57
Vyloučen hráč #24 Adam Závěrka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
31:00
Po menších komplikacích ze začátku se vám hlásíme s online komentářem k tomuto zápasu.
29:05
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #11 Ondřej Cvekl (5:3).
19:41
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #19 Štěpán Cvekl (4:3).
18:02
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #91 Zdeněk Vážný, asistoval #12 David Matza (3:3).
13:31
09:45
Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
08:57
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #56 Jakub Hora, asistoval #24 Adam Závěrka (2:2).
07:25
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #12 David Matza (2:1).
06:12
Vyloučen hráč #33 Jan Hubka družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
04:17
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #29 Jiří Hádek (2:0).
01:39
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Štěpán Cvekl, asistoval #11 Ondřej Cvekl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Adam Havriljak;
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Jaroslav Jaroš, Bilguun Ariunbuyan, Daniel Pilař, David Karpíšek, Jiří Hádek