2:1
0:6
- : -

FBC ORCA KRNOV - FbK Horní Suchá 3:11
7. Filip Svoboda, 30. Dalimil Chylík, 36. Filip Fňukal - 10. Adam Klimeš, 12. Matěj Černý, 17. Matěj Černý, 18. Jiří Třinecký, 39. Tomasz Cielecki, 45. Jan Chmiel, 47. Daniel Tychtl, 47. Matěj Černý, 49. Filip Krajíček, 49. Daniel Tychtl, 51. Adam Klimeš; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Václav Hradil 7, René Frydrych 27 - Filip Plíhal 24; po třetinách: 1:4, 2:1, 0:6;
Komentář domácích Fňukal Filip (Trenér):
Bohužel jsme se po pauze vrátili opět na začátek sezóny. Začíná to tím, že si každý přijde na trénink kdy chce a končí tím, že polovina lidí dorazí na sraz pozdě. Od toho se odvíjí i hra, ve které si chvilkama dělá každý taky co chce. Když se trochu zvedneme ve druhé třetině, tak nás položí jeden gól a vše se zhroutí. Stejně si pořád stojím za tím, že 40 minut zápasu hrajeme nad naše možnosti, ale ve zbylých dvaceti dostaneme 11 gólů s z toho na 10 máme asistenci, kdy to soupeři vyloženě darujeme. Snad se časem vrátíme tam, kde jsme byli před Vánoci. Soupeři gratuluji a děkuji za utkání.
Komentář hostů Krucina Petr (Vedoucí):
Tak jsme se hodně pomalu rozjížděli a zbytečné drama na konci druhé třetiny. Věděli jsem, že nemůžeme nechat domácí na dostřel a nehrát naplno, střílet goly a florbal umí. To jsme si vyříkali v druhé přestávce a vletěli do 3 třetiny v jiném nastavení. Tam jsem rozhodli a výtězství si pohlídali.
Děkujeme soupeři,divákům,rozhodčím,pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 9:18
60:00
59:29
H. Suchá kombinuje a dostává míček na půlku domácích, kde ještě Krajíček střílí z výjezdu.
58:55
Hra se v poslední minutě odehrává na půlce Orcy.
58:11
Necelé dvě minuty do konce. Dvě třetiny vyrovnané utkání a ve třetí H. Suchá jednoznačně lepší.
57:55
Tychtl trefuje pouze Frydrycha.
56:11
Fňukala již můžeme vidět zpátky na hřišti a už opět z beku rozdává míčky na své spoluhráče.
54:13
Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
54:13
Třinecký nás navštíví podruhé na stolku pořadatelů. Orca bude hrát přesilovku a má šanci ještě něco se stavem utkání udělat.
53:38
Filip sklepl míček na Musila. Druhý zmiňovaný ale míček ve vzduchu netrefuje.
52:32
Chylík našel Svobodu na mantinelu a běžel čekat na přihrávku před branku, která přišla. Stav se nemění.
51:29
Rabinský přesnou přihrávkou našel Filipa hned před brankou. Plíhal pořád ve střehu.
50:28
Musil krásně vypressoval míček v rohu hřiště.
50:08
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš, asistoval #13 Matěj Černý (3:11).
49:32
Černý běžel sám na branku, ovšem Hlušíček ho svou rychlostí doběhl a zabránil mu střílet.
49:03
Fňukal v rohu H. Suché leží na zemi a míří k němu zdravotnice. Odplazil se za mantinel a hra bude pokračovat rozehrávkou ve prospěch Orcy.
48:37
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #12 Milan Mašurka (3:10).
48:14
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #38 Jiří Třinecký (3:9).
48:14
Krajíček z výjezdu prostřeluje Frydrycha.
47:36
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
46:38
Tři slepené branky H. Suché. Bylo to tak rychlé, že jsem to při psaní ani nepostřehl.
46:37
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #5 Jan Chmiel (3:8).
46:33
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #34 Vojtěch Kopia (3:7).
46:02
​Hosté právě zjistili, že hrají ve čtyřech a přitom oslabení nehrají.
44:28
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #5 Jan Chmiel, asistoval #13 Matěj Černý (3:6).
44:28
Domácí právě nechali jet Černého s Chmielem až do kuchyně a to znamená navýšení skóre pro H. Suchou.
44:00
Matlochův faul na Čevelu a míček bude mít Orca.
43:04
42:18
H. Suchá kombinuje a Orca nikam nespěchá. Nejspíš čeká, aby mohla využít nějaké chyby hostů.
41:17
Kopia zkoušel bekdendem přehodit Frydrycha, ale neúspěšně.
40:01
Buly třetí části pro H. Suchou.
40:00
40:00
Na halu si našlo cestu dalších 13 diváku. Doufám, že jsou najezení z domů.
40:00
Střely ve 2. části: 8:13
40:00
39:55
Těsně před koncem druhé části se odehrávají souboje ve velkém brankovišti Orcy.
38:09
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #44 Tomasz Cielecki, asistoval #13 Matěj Černý (3:5).
38:09
Cielecki z blízkosti navyšuje skóre svého týmu.
37:18
Orca perfektně brání a nepouští H. Suchou ke střele.
36:01
Vyloučen hráč #63 Jakub Rabinský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
35:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #81 Dominik Menzel (3:4).
35:24
Přihrávka Fňukala na Menzela, Menzel vracel zpět a Fňukal s klidem zakončil.
34:32
Fňukalova přihrávka na Menzela, který čekal na mantinelu a z první střílel. Plíhal dále drží svůj tým.
33:50
Sotva Orca dohrála oslabení, které ustála, zahraje si i přesilovku.
33:49
Vyloučen hráč #13 Matěj Černý družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:30
Frydrych chytá střelu Matlocha.
31:50
Černý mířil nad.
30:49
Svoboda vám vzkazuje, že už má gól, asistenci a jedno vyloučení :)
30:48
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra rukou.
30:39
Střela Cieleckého do svého hráče.
29:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #10 Dalimil Chylík, asistoval #97 Filip Svoboda (2:4).
29:16
Standartka před brankou H. Suché. Míček se odrazil od mantinelu za brankou a následně jeho cesta pokračovala před branku, kde na tuto situaci výborně zareagoval Chylík.
28:08
Mrózek tahal míček po mantinelu, pak přihrál na Černého. Tomu ale míček na čepel moc nesedl a ze střely toho taky nebylo moc.
27:49
Hra je ve velikém tempu.
26:13
Hlušíček projel skoro celé hřiště, ovšem blok H. Suché zabránil tomu, aby míček pokračoval dále.
24:50
Frydrych měl nyní dva zákroky. A úspěšné.
23:46
Orca přesilovku nevyužila, přestože to źkoušela z obou stran hřiště. Hosté se vrací do 5.
22:37
Cielecki sám na branku, ale pokopl si míček moc před sebe. Frydrych na to zareagoval tak, že jej odkopl nohou.
21:46
Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:46
Hensler poslal Čevelu za mantinel a Orca si zahraje první přesilovku.
21:20
Standartka na velkém brankovišti Orcy. Hosté ale tuto příležitost nevyužívají.
21:14
Střela Tychtla z půlky, se kterou si Frydrych bez problému poradil.
20:11
Nahození Filipa, Chylík míček zpracoval a střílel. Míček vyrazil Plíhal.
20:01
Buly druhé části pro Krnov.
20:00
20:00
Na hale máme úžasných 57 diváků. Kdyby paní z bufetu dneska dorazila a otevřela, měla by určitě slušnou tržbu. Všichni proto budou dnes o hladu :(
20:00
Střely v 1. části: 10:14
20:00
19:40
Filip chtěl z rohu přihrát na střed, jeho přihrávku ale hosté překazili.
18:38
Prasklý míček a H. Suchá rozehrává ze svého rohu.
17:13
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #14 Michael Mrózek (1:4).
17:13
Střídání brankáře. Nový brankář #93 René Frydrych družstva FBC ORCA KRNOV
17:13
Třineckého střela těsně pod ruku Hradila, která propadla do branky.
16:44
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #10 Adam Klimeš (1:3).
16:32
Po křižné přihrávce Filipa mohl Svoboda uklízet do prázdné. Neměl na to ale dostatek času.
15:07
Z důvodu vysoké hole hostujících rozehrává Orca přesně na půlce. Následná střela Menzela, kterou chtěl Baránek ještě dorážet. Za záda Plíhalal se ale míček nedostal.
14:19
Fňukalovy pokyny se ozývají celou halou.
13:33
Hlušíčkovu přihrávku překazil Mašurka a běžel sám na branku. Naštěstí z toho nic není.
11:56
11:56
Černý střílel po zemi k levé přední tyči a je z toho branka.
11:34
Míček vybojoval Novák, jeho střela zblokována.
10:48
Rabinský nyní zfaulován na mantinelu, míček pro Orcu.
10:16
Menzel zblokoval střelu Třineckého.
09:33
09:02
Fňukalovu střelu tečoval Mašurka, a proto má Orca rozehrávku z rohu H. Suché.
08:31
Oba týmy vstoupily do utkání opatrně a snaží se něco vymyslet.
06:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #14 Filip Fňukal (1:0).
06:34
Fňukalovo nahození z půlky sklepl Svoboda a Orca vede 1:0.
06:09
Matloch střílel, ovšem Hradil hrudníkem vyráží.
05:27
Třineckého střela těsně vedle levé tyče Hradila.
04:24
Horní Suchá se snaží postupným útokem dostat míček na soupeřovu polovinu.
03:38
Šanci vstřelit branku již měly oba týmy.
02:49
Rozehrávku Horní Suché z rohu Orcy překazil Filip.
02:08
Chmíel za brankou Orcy, kde mu míček sebral Fňukal.
00:41
Horní Suchá zatím na míčku, Krnov se ho snaží vypressovat.
00:01
Úvodní buly pro Horní Suchou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá:
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Filip Svoboda, Jaromír Filip, František Šuly, Dalimil Chylík, Filip Fňukal
00:00
Dobré odpoledne z haly na Janáčkově náměstí. V prvním zápase roku 2023 se utká domácí Krnov s hosty z Horní Suché. Oba týmy jsou již v hale a rozcvičují se, protože v 17:00 začínáme. Přeji příjemnou zábavu.