5:1
6:2
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Pitbulls Kolín 13:3
4. Michal Macků, 19. Hieu La, 24. Zdeněk Vyhnánek, 26. Petr Machač, 28. Petr Machač, 33. Aleš Tůma, 35. Petr Machač, 47. Petr Machač, 52. Jan Ulman, 54. Tadeáš Korolevyč, 55. Tomáš Malý, 58. Vojtěch Starý, 60. Tomáš Malý - 24. Vítězslav Malínský, 53. Jan Dus, 56. Filip Pletka; rozhodčí: Tomáš Haufer - Filip Vymlátil; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 25 - Lukáš Mareš 7, Aleš Moc 7; po třetinách: 2:0, 5:1, 6:2;
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér):
Jasná záležitost, soupeře jsme přehráli a předčili ve všech směrech, není moc co dalšího dodávat a hodnotit. Dobrý vstup do závěrečné fáze sezóny, kde snad zažijeme více radosti než v uplynulém neradostném roce.
Komentář hostů Lexuan Trong Martin (Vedoucí):
Dnes to nebyl náš den, domácí byli ve všem lepší. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 16:9
60:00
59:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (13:3).
59:20
Nepovedený kross Kolínských.
58:12
Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
57:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #23 Filip Valíček (12:3).
56:55
Krouského střela nekončí mezi třemi tyřemi.
55:01
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #10 Jan Dus (11:3).
54:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý z trestného střílení (11:2).
53:47
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #78 Hieu La (10:2).
53:12
Vavřinova prudká střela se odráí od břevna.
52:02
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #27 Filip Pletka (9:2).
51:48
Špinka zastavuje útok domácích.
51:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #44 Aleš Tůma (9:1).
47:03
Kolínští  kombinují na vlastní půli.
46:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #27 Jiří Krouský (8:1).
44:01
Kolínští kombinují na vlastní půli.
41:48
Dufek zastavuje šance hostí.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
Střely ve 2. části: 11:10
40:00
38:42
Korolevy zastavuje útok Kolínských.
36:51
Vyloučen hráč #75 Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
36:31
Vyhnánkova střela míří mimo bránu.
34:47
Kolínští zvyšují tlak na obranu domácích.
34:23
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
34:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #47 Michal Macků (7:1).
32:18
Vyloučen hráč #91 Trong Martin Lexuan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #78 Hieu La (6:1).
27:46
Boleslavští nepolevují v tlaku na tým hostí.
27:08
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač bez asistence (5:1).
25:06
24:48
Machačovi se nedaří kross na osamoceného Starého.
23:52
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #41 Vítězslav Malínský, asistoval #55 Tomáš Špinka (3:1).
23:49
Vyhnánek zastavuje střelu Kolínských.
23:24
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
23:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (3:0).
21:53
Tůmova střela míjí bránu.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
19:14
Kolínští zvyšují tlak na Boleslavské.
18:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (2:0).
17:15
I přes několik šancí se žádnému týmu nedaří proměnit.