4:6
3:6
- : -

SK Meťák České Budějovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:15
19. Martin Smudek, 23. Martin Smudek, 24. Martin Smudek, 33. Martin Smudek, 40. Tomáš Bezpalec, 57. Jiří Šoupa, 57. Martin Smudek, 58. David Tomeš - 3. Martin Benda, 17. Tobiáš Franc, 18. Marek Fuchs, 22. David Lácha, 22. Václav Bistrý, 29. Jakub Šedivý, 36. Matěj Švácha, 36. David Lácha, 37. Adam Baxa, 52. Matěj Švácha, 53. Jakub Šedivý, 55. Václav Bistrý, 55. David Biněda, 59. Matyas Tykal, 60. Tomáš Mastný; rozhodčí: Jan Korábek - Jan Lukáč; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec 21, Daniel Švec 22 - Lukáš Šimeček 32; po třetinách: 1:3, 4:6, 3:6;
Komentář domácích Tibitancl Michal (Asistent trenéra):
Dnes jsme si nedokázali pohlídat střed hřiště a ve třetí třetině jsme odešli fyzicky. Gratuluji soupeři, dnes byl jednoznačně lepším týmem.
Komentář hostů Polomis Jan (Trenér):
Mnohem lepší start než předešlé utkání. Nervózní začátek. Následně jsme se uklidnili větším brankovým rozdílem. Soupeř opět velice efektivní z protiútoků, které se nám nedařilo zastavit. Nakonec skončilo v síti soupeře mnoho branek, v naší bohužel také. Děkuji soupeři, pořadatelům za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 14:28
60:00
59:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #63 Tomáš Mastný, asistoval #12 Martin Benda (8:15).
59:00
Probíhá poslední minuta dnešního utkání, hra neztrácí na tempu.
58:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #18 Matyas Tykal, asistoval #48 Adam Baxa (8:14).
58:37
Mohutný finiš domácích přerušuje hostující tým.
57:07
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 David Tomeš, asistoval #31 Martin Smudek (8:13).
57:07
Domácí tým ožil, tři rychle po sobě jdoucí branky, další příležitost bohužel nevyužili.
56:55
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (7:13).
56:47
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #91 Jiří Šoupa, asistoval #4 Nicolas Humpál (6:13).
56:04
FBŠ Slavia Plzeň i nadále krásně kombinuje.
54:47
Timeout SK Meťák České Budějovice
54:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda bez asistence (5:13).
54:47
Domácím se teď trošku rozpadl systém, trenéři reagují time-outem.
54:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #25 Václav Bistrý, asistoval #85 Filip Cipra (5:12).
52:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #85 Filip Cipra (5:11).
51:55
Hostující hráč obelstil hned tři hráče domácích, ale jistý Švec chytá.
51:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #63 Tomáš Mastný (5:10).
50:16
Utkání je ve třetí části živější, probudili se i diváci a začali povzbuzovat domácí tým.
48:51
Břevno trefuje dnes agilní Ondra Kočka.
46:42
Domácí brankář Dan Švec famózně chytá krásnou střelu hostů.
44:47
Ondra Kočka natřikrát neproměňuje.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Daniel Švec družstva SK Meťák České Budějovice
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:17
40:00
39:43
Vyloučen hráč #97 Tobiáš Franc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
39:25
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (5:9).
38:40
Jsme zvědaví na přesilovku domácích.
38:33
Vyloučen hráč #48 Adam Baxa družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #36 Marek Fuchs (4:9).
36:23
Pěkná střela domácího Filipa Pírky, golman chytá.
35:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha, asistoval #48 Adam Baxa (4:8).
35:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #85 Filip Cipra (4:7).
33:36
Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:03
31:27
Hosté svírají domácí v útočném pásmu, ti se ale ubránili a z brejku snižují.
28:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (3:6).
28:11
Tyčka pomáhá domácímu brankáři.
27:28
Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
25:56
Domácí se celkem úspěšně brání, hosté se zatím nijak zásadně neprosazují.
24:30
Únik v oslabení bohužel Tomáš Bezpalec neproměnil.
24:26
Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:39
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek bez asistence (3:5).
23:04
Rozhodčí promlouvá do duše kapitánovi hostujícího týmu.
22:39
Hra se nám přelévá, opět břevno domácí branky.
22:14
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #83 Filip Pírka (2:5).
21:28
21:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha, asistoval #36 Marek Fuchs (1:4).
20:27
Pěkná střela hostů, domácí golman kryje.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:13
20:00
19:34
Přečíslení tři na jednoho hosté opět zakončují střelou mimo.
19:17
Hosté nastřelují břevno.
18:22
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek z trestného střílení (1:3).
17:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #70 David Lácha (0:3).
16:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #85 Filip Cipra (0:2).
15:50
Brejk domácích, Smudek po nahrávce Bezpalce nezakončil.
15:10
Rozhodčí neuznává gól FBŠ Slavia Plzeň, gól byl vstřelen úmyslně nohou hostujícího hráče.
13:41
Hostům se nedaří zakončovat, jejich střely míří mimo domácího brankáře.
10:10
Ondřej Kočka v úniku nedal
08:10
Domýcí Schneider přečetl přihrávku hostí, ale vystřelil pouze do brankáře hostů.
06:08
Zápas je vyrovnaný, utkání se přelévá z jedné strany na druhou.
02:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #47 Matěj Švácha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Korábek a Jan Lukáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Lukáš Šimeček; hráči v poli: Filip Cipra, Martin Benda, David Biněda, Matěj Švácha, Jakub Šedivý
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Daniel Zdychynec; hráči v poli: Jiří Šoupa, Martin Smudek, Filip Pírka, Tomáš Bezpalec, Lukáš Holý