1:1
2:6
- : -

SOKOLI Pardubice - Wizards DDM SO Praha 10 4:9
13. Matěj Tlučhoř, 28. Adam Černý, 45. Sebastian Ševeček, 46. Tomáš Belej - 2. Prokop Kočař, 6. Ruben Melchior Stibor, 35. Lukáš Hadač, 45. Filip Černý, 45. Štěpán Novák, 46. Patrik Vachata, 49. Lukáš Tesařík, 57. Prokop Kočař, 58. Štěpán Novák; rozhodčí: Kateřina Hátlová - David Richter; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Matějka 21 - Adam Bednář 37; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:6;
Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dneka rozhodl zápas 4 faktory. 1. Vstup do zápasu. 2. triviální a individuální chyby a 3. důraz 4. proměňování 1000% šancí. Musíme být koncentovaní celých 60 min. Musíme si to vše rozebrat a poučit se z věcí z kterých dostáváme soupeře do náskoku a tím se dostáváme pod talak víc a víc.
Děkujeme soupeři za kvalitní důrazný utkání
Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér):
Po vánocích nás hned čekal náročný výjezd. Kvůli mnoha faktorům jsme nebyli kompletní, ale i v užší sestavě jsme dokázali urvat vítěztví. Některé pasáže hry měli k tomu, co chceme předvádět hodně daleko. Ale podržel nás skvělý brankář a v klíčových momentech jsme měli i potřebný důraz a kvalitu v zakončení.
Děkujeme soupeři za další kvalitní zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 17:12
60:00
57:34
Vhazování vyhrávají Sokoli
57:33
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (4:9).
56:16
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař bez asistence (4:8).
48:31
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #16 Štěpán Novák (4:7).
48:25
Směrem zapisovatelského stolu letí už čtvrtý míček
47:30
Domácímu hráči Belejovi se skoro daří dát branku i v přesilovce
46:50
Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
46:45
Sokolům se těsně podařilo dát další branku
46:08
Góly padají jeden za druhým
45:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #37 Vojtěch Král (4:6).
45:47
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #97 Kryštof Počta (3:6).
44:39
Hosté vyhrávají vhazování
44:38
44:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #37 Vojtěch Král (3:4).
44:00
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý bez asistence (2:4).
44:00
Hráči 81 se daří střelit branku bez asistence.
37:27
Sokolům se skoro podařilo střelit branku až z druhé půlky.
36:46
34:45
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač bez asistence (2:3).
34:45
Hráči 27 z hostů se podařilo střelit gól bez asistence
32:00
Sokolům se podařilo se v přesilovce ubránit bez gólu.
30:59
Hráč Černohorský z domácích střílí z oslabení
29:27
Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:00
Někdo z hostů vylil vodu na hřiště a došlo k pár chvilkám čekání než se to nadělení utřelo.
27:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #8 Tomáš Macháček (2:2).
20:01
Vhazování do druhé části vyhráli brněnští.
12:53
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #37 Vojtěch Král (1:2).
12:53
Sokoli skórují branku.
11:56
Pardubický brankář chytá střelu z půlky.
11:17
Nepovedný zákrok Sokolů
08:27
Číslo 49 má blízko k dání gólu, nicméně brněnský brankář střelu chytá.
07:45
Sokoli se statečně snaží srovnat skóre.
05:53
Faul domácího Macháčka.
05:04
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #81 Filip Černý (0:2).
05:04
Zdravíme vás z Pardubic, kvůli technickým problémům se hlásíme až v paté minutě.
01:47
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Adam Bednář; hráči v poli: Tomáš Horáček, Matěj Štrobach, Filip Černý, Ruben Melchior Stibor, Prokop Kočař
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Petr Kvasil, David Strnádek, Matěj Tlučhoř, Michal Puchner, Tomáš Belej