2:2
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 5:8
6. René Mikel, 8. Lubomír Kratochvíl, 30. Jaromír Chodil, 47. Ondřej Borik, 60. Tomáš Andrýsek - 2. Dominik Klimscha, 9. Marek Klečka, 16. Kryštof Malina, 20. Jáchym Kuběna, 22. Dominik Klimscha, 25. David Zwinger, 57. Dominik Klimscha, 58. Petr Pavelek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jakub Kosar 22 - Kryštof Bezděk 12; po třetinách: 2:4, 1:2, 2:2;
Komentář domácích Kolajta Jan (Vedoucí):
Dnes z naší strany dobrá bojovnost. Bohužel jsme se opět nevyvarovali výpadkům koncentrace, které tak kvalitní soupeř, jakým Opava je, nekompromisně potrestal. V našem dnešním výkonu se dá najít i spousta pozitiv, kdy jsme se v mnoha fázích utkání soupeři vyrovnali, vrátili jsme se do utkání i za nepříznivého stavu, avšak celkově je potřeba sportovně uznat, že soupeř byl o ten kousek lepší a zaslouženě vyhrál. My se z dnešního zápasu musíme poučit, vzít si z něj to dobré a od příštího týdne začít sbírat body. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér):
Dobrý vstup do utkání, pak jsme polevili, ale třetina 4:2. Dobrý základ. Druhá třetina už začíná být takový folklor "hvězdné války". Třetí třetinu už jsme si pohlídali. Všem přejeme pevné zdraví v novém roce. Ahoj, čau.
60:00
Střely ve 3. části: 5:9
60:00
59:45
Domácím to začalo lepit až během posleních dvou minut.
59:18
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #22 Tomáš Andrýsek, asistoval #8 René Mikel (5:8).
58:22
Hranice i po inkasovaném gólu do prázdné opět v šesti.
57:25
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #15 David Pracný (4:8).
56:45
Domácí v šesti.
56:42
Timeout FBC Hranice
56:42
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #44 Jáchym Kuběna (4:7).
56:42
Hrubka při rozehrávce - Opava trestá gólem.
54:22
Kušner střílí, míček Bezděkovi propadl, ale zatočil se vedle brány.
51:50
Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
51:50
Vyloučen hráč #28 Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
51:50
Rozhodčí uzemňují oba týmy stejným trestem. Nic vážného, hráči se hned usmířili.
50:11
Většinu času na míčku je Opava, domácí jen pasivně napadají.
47:59
Komunikace a i souboje mezi oběma týmy se přiostřují.
46:07
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (4:6).
44:43
Přečíslení na obou stranách.
43:28
Kosar si, po další chybě v hranické obraně, pohlídal svou svatyni.
39:40
Šance i pro domácí, ale selhala koncovka.
38:38
Hosté v šanci! Avšak míjí prázdnou bránu.
36:59
Hranice kombinují na útočné polovině - neúspěšně.
32:40
Opava zamkla Hranice, ale ty dokázaly tlak ustát.
29:00
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #97 Jan Grygar (3:6).
29:00
Grygar přihrává Chodilovi, ten míří a trefuje pod vinkl.
27:01
Domácí si nemůžou přesně nahrát.
24:51
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #22 David Zwinger, asistoval #44 Jáchym Kuběna (2:6).
24:51
Zwinger se blýsknul svým premiérovým gólem pod břevno.
23:58
Dobeš nahrává na druhou Šenkeříkovi. Ten těsně minul.
21:41
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #41 Michal Šubert (2:5).
21:41
Rychlý break Opavy vzdaluje Hranice od výhry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:11
20:00
19:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #72 Petr Pavelek (2:4).
19:10
Skákavá střela přeskakuje Kosara.
17:57
Všechny akce Opavy končí už v hranicé obraně.
15:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina, asistoval #10 Jiří Šebesta (2:3).
15:21
Malina střílí přes obránce k tyči.
14:28
Domácí napadají rozehrávku hostí.
11:00
Šance na obou stranách a skvělé zákroky golmanů.
08:03
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #38 Petr Stejskal (2:2).
08:03
Chyba v hranické obraně. Po krosu s tím nic nemohl dělat ani Kosar.
07:06
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #94 Lukáš Novosad (2:1).
07:06
Novosad na ose nahrává Kráťovi, ten doráží do prázdné.
05:28
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #29 Jaromír Chodil (1:1).
05:28
Grygar po lajně na Chodila ten na Mikela. Gól do prázdné.
03:00
Hranice v obrovské šanci! Ale střelu i dorážku zastavil Bezděk.
01:03
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #29 Kryštof Malina (0:1).
01:03
První střela hostí. Kosar kryje, ale míček vypadl přímo před Klimschu. Ten se nemýlil.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Daniel Šimera, Patrik Posselt, Petr Stejskal, Matěj Krušberský, Marek Klečka
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Michal Kušner, Jaromír Chodil, Lukáš Frydrych, Jan Grygar, René Mikel