4:2
- : -
FBS Olomouc
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Pozitivní na dnešku je, že jsme dokázali vstřelit 9 gólů, a že jsme ukázali obrovský morál a šli jsme si pro výhru. Hrůzostrašné ale je, kolik jsme vyprodukovali chyb a z toho kolik gólů jsme dostali. Hluk hrál velice dobře a dnes by si zasloužil minimálně bod. My musíme ještě více máknout, abychom zvládli klíčové 4 zápasy do konce základní části. Soupeři děkuji a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér):
Dnes super odmakané utkání se smutným koncem pro nás, pro některé kluky nové zkušenosti. Překvapivé, že s týmem, který chce hrát florbal dokážeme hrát a držet se v utkání. Olomouc je samozřejmě úplně jinde, ale dnes jsme se ji i v úzké sestavě dokázali příblížit a dlouho bojovat o body. Bohužel jsme neproměnili šance, abychom uskočili více. O bod nás připravil naprostý nesmysl, bohužel ne hráče 44! Musím pochválit svoje kluky. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim mnoho štěstí v bojích o postup.
60:00
Střely ve 3. části: 14:13
60:00
59:34
Opravdu dramatické poslední třetina je skoro za námi.
59:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #26 Jan Kopecký (9:8).
58:43
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
58:17
Timeout FBK Spartak Hluk
58:17
A máme tu ještě přesilovku pro Olomouc.
57:28
Na palubovce vidíme poslední dvě minuty plné emocí a uvidíme komu bude přát štěstí více.
56:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #8 Jan Minář (8:8).
56:37
Skoupil s Minářem neskutečně! A je vyrovnáno.
54:38
Nevrátil skvělě! Zákrokem podržel svůj tým a vrací šanci na vyrovnání.
53:38
Olomouc se snaží vrátit do hry a připravuje si tak pečlivě další střeleckou pozici.
53:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #21 Vít Friedl (7:8).
51:41
Minář zkušeně zvládl situaci dva na jedna a ušetřil tak zákrok Navrátila.
51:00
Zálešák pálí, ale divácí slyší jen odražení od zadního mantinelu.
49:23
Krchňáček teď zamířil přimo k bráně Navrátila, domácí ho o míček důrazně obírají.
48:33
Vyloučení domácího hráče přinaší hostujicímu celku další možnost navýšení jejich v celku velkému náskoku.
48:32
Vyloučen hráč #6 Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
48:15
Hosté se předčasně radují z další vstřelené branky, ale rozhodčí nepotvrtil platnost golu.
47:33
Macháček se Skoupilem předvedli dechberoucí souhru, ale střela se nakonec svezla pod golmana hostů a branka tak zůstává bez inkasovaného golu.
46:42
Branka za brankou a hosté opět odskakují domácímu celku do bezpečí o dvě branky.
46:17
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš bez asistence (6:8).
45:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #87 Tomáš Jelínek (6:7).
45:55
Kopecký využívá skulinku v bráně hostů!
45:17
Přesilová hra tentokrát v podání olomouckého týmu čeká na vstřelení branky.
45:00
Vyloučen hráč #51 Tomáš Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání.
43:39
Obrana hostujicího týmu se nenechává znervoznit útoky domácích a soupeře rychle dostupuje.
43:13
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:7).
43:13
Hosté navyšují náskok.
41:49
Hosté čekají na vhodný okamžik v přesilové hře, zatím točí míček dokola, ale Macháček soupeře nenecháva v klidu a vyráží do úniku, ale je na poslední chvilku dostižen.
41:22
Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:56
Hosté mají hned ze startu nebezpečnou standartní situaci, ale domácí obrana včas zasahuje.
40:01
Buly a miček v rukou domácích. Je tu poslední třetina dnešního zajimaváho souboje.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
39:41
A je vyrovnáno a druhou třetinu uzavíráme remízou.
39:28
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Tuhý, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:6).
39:13
Poslední minuta druhé třetiny je tu, a uvidíme zda nám ještě nějaký dramatický okamžik přinese.
38:45
Na hřišti teď opravdu není nuda a z obou stran vidíme nespočet zajímavých akcí.
38:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (5:5).
36:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #10 David Kotek (4:5).
36:38
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #26 Ondřej Bartoš (3:5).
36:30
Střídání brankáře. Nový brankář #69 Martin Navrátil družstva FBS Olomouc
36:07
Hosté mají svoji druhou přesilovku, ale Kopelec teď v rychlém úniku, neproměnil.
35:45
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
35:45
A bude se vylučovat na straně Olomouce.
34:56
Skupnikovi k úspěšnému zakončení chyběla hrstka štěstí, miček poslal až přiliš nad branku.
33:34
Jelínek z předbrankového prostoru nakonec vytěžuje nic a míček zas a znovu v držení domácích.
32:55
Napínavost dnešího duelu určitě nebere konce, na olomouckém hřišti divací vidí neustálé dorovnávání a o vítězi není ani v nějmenším rozhodnuto.
32:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #26 Ondřej Bartoš (3:4).
32:24
31:43
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #81 Radim Zálešák (2:3).
31:43
A hosté rozhodně nekončí. Hned za druhou brankou přidávají další!
31:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Tuhý, asistoval #44 Pavel Rochovanský (2:2).
31:00
Hosté pálí a dostávají střelu za záda Štěpánka.
30:09
Minář zatahuje, ale trefuje pouze golmana hostů.
29:34
Olomouc odskakuje další brankou a divákům ukazuje, že to rozhodně nebude poslední kousek dnešního duelu.
28:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 David Kotek, asistoval #15 Igor Macháček (2:1).
27:54
Domácí svoji standartní situaci nevyužili, ale podařilo se jim získat míček opět pod kontrolu.
25:48
Vstřelená branka domácí značně nahecovala a tempo hry nabralo na obrátkách.
23:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (1:1).
23:51
Druhá souhra Mináře a Skoupila vychází a končí v brance!
23:22
Minář nachystal krásnou šanci Skoupilovi, ale ten pro míček nedosáhl.
21:47
Olomouc začíná svůj postupný útok a útočí na branku hostů všemi silami, ale zatím bez výsledku.
20:29
Druhou třetinu nám otevírají hosté svým pokusem o vstřelení další branky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:4
20:00
19:59
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #95 Michal Kundrata (0:1).
19:40
Šimíček v obrovské šancí, ale Štěpánek likviduje.
19:11
V poslední minutě se snaží hosté využít přesilovky, ale zatím vidímě pouze pokusy dostat míček za záda Štěpánka.
18:38
Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka.
18:05
Tichý dlouhou na Skupníka a ten hledá Kratochvíla, ale přihrávka pouze prochází.
17:01
Kopecký něvyužívá luxusně připravenou šanci a míček končí za mantinelem.
16:48
První lajna Olomouce opět v akci a Kotek pálí! Ale Tichopádek sbírá balonek výstrojí.
14:18
Standartní situace dává šanci Tuhému, který díky bleskové nahrávce spoluhráčů stojí sám před brankařem domácích, ale těsně míjí a míček se pouze odráží od zadního mantinelu.
12:24
Hostující, ale rozhodně nedávají šance zadarmo a s důrazem ukazují soupeři, že dostat se k jejich brance bude pořádný oříšek.
10:01
Na olomoucké palubovce vidíme na míčku převážně domácí tým, který věnuje každou chvilku hledání cestičky ke golovce, která by otevřela dnešní skore.
09:10
Klička Kopeckého zmátla hostujicí obranu a vydává se tak sám vstříc golmanovi.
07:45
Minář vysílá na Tichopádka dělovku z úhlu, ale hostující golman byl pohotový s zasahuje.
06:05
Hubáček rychle získal míček a vydal se k braně domácích, olomoucká obrana ho, ale o balonek připravuje.
04:51
Skoupil v krásném náběhu před malým brankovištěm, ale nahrávka Skupnika mu jen prosvištěla kolem pravé nohy.
02:22
Hosté maji míček a s jistotou rozehrávají, ale soupeř byl rychlejší a tak vidíme rozehrávku opět v podání Olomouce.
01:03
Domácí se již v prvích vteřinách hry snaží tlačit do rychlého zakončení.
00:01
Vstupní buly dnešního zápasu získáva na svoji stranu olomoucký tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Ctibor Tichopádek; hráči v poli: Ondřej Hubáček, Radim Zálešák, Michal Kundrata, Ondřej Bartoš, Jakub Juračka
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Vojtěch Krhovják, Igor Macháček, Tomáš Skoupil, David Kotek, Jan Minář