1:1
0:1
Zlín Lions

Zlín Lions - Florbal Primátor Náchod 6:7p
11. Jakub Vít, 15. František Tvrdoň, 21. David Vodica, 30. Jakub Holiš, 39. David Vodica, 59. Jan Veselý - 18. Jakub Vysoký, 26. Jakub Vysoký, 36. Adam Pekárek, 38. Jakub Kubásek, 38. David Špaček, 47. Jakub Vysoký, 62. Adam Jakubský; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Marek Šiška 13 - David Fröde 13; po třetinách: 2:1, 3:4, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér):
Viděli jsme vyrovnané utkání se spoustou nepřesností. Dobře jsme začali, ale ve druhé třetině soupeř výsledek otočil. Dokázali jsme sice v power play vyrovnat, ale po chybě soupeř rozhodl v prodloužení. Myslím, že bod navíc dnes bere zaslouženě. Děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Vyrovnaný zápas s kvalitním soupeřem, ve kterém soupeř měl v první polovině více ze hry, kvůli nekvalitně hraným osobním soubojům z naší strany. Od půlky druhé třetiny jsme zlepšili osobní souboje, zrychlili hru dopředu a dokázali zápas překlopit na naší stranu. Bohužel pro nás šel zápas do prodloužení po příliš pasivně bráněné power-play soupeře. V prodloužení jsme se štěstím rozhodli. Děkuji všem aktérům za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
61:11
61:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (6:7).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 4:2
60:00
58:39
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #87 Adam Jiříček (6:6).
57:16
Timeout Zlín Lions
46:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (5:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:11
40:00
38:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (5:5).
37:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (4:5).
37:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #6 Jakub Vysoký (4:4).
35:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #41 Adam Pekárek bez asistence (4:3).
29:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #25 Jakub Vít (4:2).
25:56
20:05
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #22 František Tvrdoň (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:6
20:00
17:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #61 Martin Hanuš (2:1).
14:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #13 David Vodica (2:0).
10:48
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #2 Marek Šiška (1:0).
09:54
Vyloučen hráč #22 František Tvrdoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: David Fröde; hráči v poli: Martin Hanuš, David Špaček, Jakub Langpaul, Jan Majer, Lukáš Prause
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: hráči v poli: Matěj Bureš, Jan Veselý, David Vodica, Adam Jiříček, František Tvrdoň