1:3
1:4
- : -

FAT PIPE Tigers Start98 - Bulldogs Brno 5:8
11. Kristýna Vejvodová, 13. Barbora Špačková, 15. Kristina Zlatníková, 24. Barbora Špačková, 50. Kristýna Vejvodová - 13. Michaela Žáková, 21. Markéta Vlčková, 32. Anna Brucháčková, 34. Liliana Bolfová, 43. Anna Brucháčková, 48. Liliana Bolfová, 57. Veronika Stuchlíková, 57. Anna Brucháčková; rozhodčí: Jakub Cigl - Petr Herman; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 23 - Jana Prátová 21; po třetinách: 3:1, 1:3, 1:4;
Komentář domácích Hofmanová Eliška (Trenér):
Komentář hostů Novotný Jan (Vedoucí):
60:00
Střely ve 3. části: 7:12
60:00
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (5:8).
56:32
Brucháčková se dostala přes celé hřiště a snadno zakončila do prázdné brány.
56:14
Timeout FAT PIPE Tigers Start98
56:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #88 Tereza Pešková (5:7).
56:14
Po chybě Janglové Stuchlíková dává gól do prázdné brány.
54:15
Timeout Bulldogs Brno
53:13
Škorpová ztrácí na půlce míček a Bulldogs vyráží do okamžitého protiútoku.
49:23
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #32 Monika Škorpová (5:6).
49:07
Vyloučen hráč #32 Karolína Garguláková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
49:07
Za špatné střídání hostů si dvě minuty odsedí Karolína Gargulánková. Této šance se chopila Kristýna Vejvodová a o několik desítek vteřin později střílí gól.
49:01
Odložené vyloučení a domácí hrají v šesti bez brankářky.
47:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #9 Markéta Vlčková (4:6).
47:35
Po nahrávce z rohu se trefuje Bolfová do rohu brány.
46:31
Domácí hrají v plném počtu.
44:31
Vyloučen hráč #42 Kateřina Kovaříková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za hrubost.
44:31
Hosté si po faulu Kovaříkové mohou zahrát přesilovku a pokusit se uskočit ještě o gól.
42:29
42:29
Bullgods jdou dnes poprvé do vedení.
41:11
​Šnajberková rozehrává ze své poloviny.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:10
40:00
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:37
Žáková střílí mimo.
33:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #36 Anna Brucháčková (4:4).
33:24
Netrvalo dlouho a hosté vyrovnávají.
31:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (4:3).
31:14
Hosté se opět přibližují k dorovnání.
31:01
Nahrávka Polákové vzduchem končí v rohu.
30:46
Rozehrávka domácích z půlky.
26:46
25:36
Vejvodová v obrovské šanci nezvládá trefit míček do prázdné brány.
24:59
Míček si teď ani jedna strana nedokáže udržet na moc dlouho.
23:08
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (4:2).
23:08
Akce 3na1 končí dalším gólem pro domácí.
23:01
Tigers se teď obstojně ubránil nátlaku hostů.
20:53
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (3:2).
20:53
Zpoza brány Brucháčková nahrává na Vlčkovou, která střílí krásnou šibenici.
20:31
Prátová vyráží nadějnou střelu Špačkové.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:8
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:21
Kovaříková zachytla rozehrávku hostů a zkoušela běžět sama na bránu, ale Prátová její střelu chytá.
16:12
Žáková od mantinelu do prázdné brány, ale Janglová vychytává a vyráží míček do brankové tyče.
15:43
Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za zvedání florbalky.
15:43
I hosté si mohou zahrát přesilovku a zkusit se přiblížit Tigers.
14:43
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #35 Hana Chaloupková (3:1).
14:43
Zlatníková dostává na středu míček od Chaloupkové a od mantinelu plachtivou střelou přostřeluje golmanku hostů.
14:29
Kovaříková ve veliké šanci trefuje pouze břevno.
12:53
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #32 Monika Škorpová (2:1).
12:53
Tigers se vyrovnaný stav nelíbí a opět uskakují.
12:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #96 Anna Sigmundová (1:1).
12:38
Michaela Žáková dalekou střelou ze zášvihu a následným gólem dorovnává.
10:34
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (1:0).
10:34
O první gól utkání se postrala Kristýna Veojvodová, která otevírá dnešní gólovou tabulku.
08:02
První polovina zatím probíhá bez žádných větších šancí z obou stran.
06:37
Škorpová nahodila z půlky přímo před bránu, ale ani jedna šance Kovaříkové a Vejvodové nepřekonala Prátovou.
04:47
Bulldogs přečkaly oslabení bez gólu.
02:57
Vyloučen hráč #97 Kristýna Pospíšilová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za držení.
02:57
O první vyloučení se postarala Kristýna Pospíšilová, která se svém rohu faulovala protihráčku.
00:26
Brucháčková se snaží střílet, ale obrana Startu blokuje.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Liliana Bolfová, Ema Brucháčková, Markéta Vlčková, Anna Brucháčková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Tigers Start98: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Monika Škorpová, Sabina Šnajberková, Barbora Špačková, Kristýna Vejvodová, Kateřina Kovaříková
00:00
Vítáme Vás na online přenosu 16. kola Extraligy žen. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FAT PIPE Tigers Start98 proti hostům Bulldogs Brno. Přejeme příjemnou zábavu.