1:2
3:1
- : -

Aligators Šitbořice - IBK Hradec Králové 4:5
29. Tereza Lengálová, 46. Anna Hanusová, 53. Eliška Hroudná, 55. Sabina Mátlová - 11. Lucie Tomášková, 11. Markéta Dohnalová, 26. Markéta Dohnalová, 27. Markéta Dohnalová, 57. Aneta Zeiplová; rozhodčí: Dominik Papp - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 21 - Anna Kunčíková 25; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:1;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Nevím, co k tomu utkání říct. Opět jsme celý zápas lepší, máme mnohem více šancí, ale jak kdybychom v koncovce nervózní a na poslední chvíli si rozmýšleli, co udělat. Holky opět ukázaly sílu a bojovnost. Jednou se tato smůla musí zlomit a budeme ta utkání vyhrávat v klidu. Zítra už za 3 body. Šťastnou cestu soupeři.
Komentář hostů Netolický Štěpán (Trenér):
Jeli jsme sem pro 3 body, což se nám nakonec povedlo, ale nasazení do zápasu, nebylo takové, jaké jsem si představoval. Neměli jsme důraz, všude jsme strkali první hokejku a ne tělo. Naštěstí se to postupem zápasu zlepšovalo a vyústilo to až do samotného napínavého závěru, kde jsme to svoji obětavostí ubojovali. Holky chci pochválit, jeli jsme sem, bez nějakých základních kamenů naší sestavy a stejně jsme to dokázali ubojovat. Soupeři díky za zápas a hodně štěstí do konce sezony.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:50
Drápalová (Aligators) trefuje tyč.
56:18
Vyloučen hráč #58 Karolína Kovářová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:00
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #46 Aneta Zeiplová, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (4:5).
54:30
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #17 Tereza Bosáková (4:4).
52:49
Hroudná (Aligators) si šikovně prohodila protihráčku na polovině hřiště a bombou pod horní tyč snižuje skóre.
52:48
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #4 Eliška Hroudná, asistoval #11 Gabriela Hamplová (3:4).
52:25
50:25
Domácí dostanou příležitost další přesilové hry v poměrně krátkém čase za sebou.
50:24
Vyloučen hráč #52 Iva Čečotková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
49:30
Timeout IBK Hradec Králové
48:41
48:07
Lengálová (Aligators) střílí ze sibné pozice doprostřed branky. Tam je připravená hostující brankářka.
47:25
Drápalová (Aligators) střílí po křižné přihrávce mimo branku.
46:55
Hosté i přes početní nevýhodu prověřily pozornost brankářky Dvořáčkové.
46:41
Vyloučen hráč #23 Šarlota Stehlíková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:40
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #26 Anna Hanusová, asistoval #16 Tereza Lengálová (2:4).
44:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
42:35
Lengálová (Aligators) z otočky střílí mimo.
42:05
Tlapáková (Hradec Králové) střílí z velké vzdálenosti mimo branku.
41:12
Ondráčková (Aligators) vyslala do protiútoku Bosákovou. Ta střílí pouze do hrudi brankářky.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
38:41
Dohnalová (Hradec Králové) svou střelou trefuje pouze hruď brankářky Dvořáčkové.
38:00
Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
36:30
Mátlová (Aligators) po slibné otočce na středu hřiště trefuje pouze blok hostujících hráček.
34:45
Dvořáčková (Aligators) předvádí další z důležitých zákroků.
31:50
29:20
Dohnalová (Hradec Králové) z otočky u mantilenu míří pouze do boční sítě.
28:51
Povedenou přihrávku přes osu hřiště předvedla i Kubalíková (Aligators), její výzvu ke střele Lengálová přijala a brankářce nedává žádnou šanci.
28:50
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #19 Jana Kubalíková (1:4).
26:54
Dohnalová (Hradec Králové) zakončuje do prázdné branky po povedené přihrávce Tlapákové.
26:53
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #21 Lenka Tlapáková (0:4).
25:47
Nedůrazu v obraně domácích využila Dohnalová (Hradec Králové). Brankářce Dvořáčkové nedala z dorážky žádnou šanci.
25:26
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #67 Natália Fernézová (0:3).
24:25
Kršková (Aligators) vybojovala míček na půli soupeře. Následná střela neohrozila brankářku hostí.
22:10
Lengálová (Aligators) se po svém trestu dostala do slibné šance. Situaci však nedokázala využít. Brankářka pohotovým zákrokem drží dvougólové vedení svého týmu.
21:40
Domácí hrají v plném počtu.
20:02
Druhou třetinu začínají hosté v početní výhodě.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:11
20:00
19:41
Frustrace na domácí straně se projevuje prvním vyloučením. Hosté mají šanci předvést svou přesilovou hru.
19:40
Vyloučen hráč #16 Tereza Lengálová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:25
Kubalíková (Aligators) vlétla do rozehrávky hostí jako vichřice. Míček sice vybojovala ale zakončit se jí nepodařilo.
15:10
Tomášková (Hradec Králové) vyslala nebezpečnou střelu backhandem. Brankářku nepřekvapila.
14:20
Hra se po delší době přesouvá na polovinu hostí.
12:10
Dvořáková (Aligators) čelí sérii střel, zatím úspěšně.
10:59
Další gól v sítí Aligators. Hráčky Hradce zužitkovaly závaru před brankou a pohotovou střelou pod nohou brankářky navyšují skóre.
10:58
10:02
Hostující hráčky dokázaly využít volný úder v blízkosti domácího brankoviště.
10:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #21 Lenka Tlapáková (0:1).
09:30
Dohnalová (Hradec Králové) neproměnila svůj samostatný únik.
08:15
Bosáková (Aligators) neproměnila svůj samostatný únik.
06:25
Lengálová (Aligators) z otočky na ose hřiště mijí branku.
05:10
Další úspěšný zákrok domácí brankářky.
02:10
První zákrok zápasu si připisuje domácí brankářka.
01:20
Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Papp a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Anna Kunčíková; hráči v poli: Anna Čtvrtečková, Tereza Rejmanová, Adéla Kozlová, Markéta Dohnalová, Iva Čečotková
00:00
Line-up domácích Aligators Šitbořice: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Tereza Bosáková, Tereza Lengálová, Jana Kubalíková, Karolína Kohoutková, Pavla Buráňová