0:3
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - EAV SK Jihlava 0:6
15. Veronika Krčálová, 23. Agáta Kalinová, 37. Veronika Krčálová, 48. Dominika Dvořáková, 51. Veronika Krčálová, 53. Agáta Kalinová; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Nikola Perutková 17 - Daniela Václavková 12; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:3;
Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí):
Co k tomu říct.. bez gólu se vyhrát nedá. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Po pauze nám trochu trvalo se dostat do hry a moc nám nešla kombinace. Od poloviny zápasu se to konečne zlepšilo a zaslouženě vyhráli. Děkuji soupeři a hráčkám za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:9
60:00
59:20
Nevypadá to ani na čestný úspěch domácích, i když snaha je vidět.
57:17
Brejk Hrčkové a následná střela Němcové. Zase bez gólu.
55:30
Němcová opět střela. Gólu zabránila vlastní hráčka v brankovišti.
52:30
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #32 Barbora Levová (0:6).
52:30
Nejhezčí kombinace Jihlavy. Pár přihrávek z první až před prázdnou branku Přerova.
51:28
Němcová do masky brankařky.
50:26
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #31 Daniela Václavková (0:5).
49:55
Timeout FBC Přerov
49:55
Vyloučen hráč #63 Darina Šloufová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:55
Malinko se přiostřilo, domácí berou time a uklidňují hráčky.
48:58
Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:37
Vyloučen hráč #23 Hanka Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
47:35
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková bez asistence (0:4).
46:23
Řezníková střílí, gólmanka chytá.
45:52
Tečovaná střela hostí v rukou brankařky.
43:22
Řezníková se snažila dorazít střelu Gáborové. Bez gólu.
41:48
Němocvá zkouší z dálky po zisku míčku na polovině hřiště.
41:08
Střela Jihlavy do boční sítě branky domácích.
36:48
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #16 Kateřina Bícová (0:3).
36:48
Střelou z poloviny hřiště navyšuje skóre Jihlava.
35:12
Přerov teď na chvílí převzal otěže. Ale nedokáže se prokombinovat až do zakončení.
33:34
Axmannová se rozčiluje, že nemá komu přihrát. Nakonec je z toho malý bejk hostí.
30:54
Jihlava střílí z pravého křídla. Gólmanka vyráží maskou.
28:01
Řezníková to zkouší alespoň z dálky, ale nad.
26:19
Ve druhé třetině má navrch Jihlava. Domácí se snaží, ale nepřesnosti a občas i chaos jim brání ve vstřelení gólu.
24:34
Anička Němcová se po křídle dostala až těsně před branku hostí. Po pár sekondách následuje opět námaz na druhé straně hřiště.
22:08
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #35 Veronika Krčálová (0:2).
22:08
Nedůraz před brankovištěm Přerova a druhý gól Jihlavy.
21:30
Vyloučen hráč #64 Klára Šulová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
21:20
Domácí se urputně brání v zámku hostí.
20:50
Vyloučen hráč #20 Kateřina Konopčíková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:5
20:00
17:08
Obrovská šance Jihlavy nevyužita. Dorážku do prázdné branky hráčka Jihlavy minula.
16:34
Střelu Jihlavy vyráží domácí brankařka.
14:05
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová bez asistence (0:1).
14:05
Přerov nedokázal vyhodit míček, i když ho měl pod kontrolou. Gólový trest přišel v zápětí.
13:31
Vyloučen hráč #69 Nikola Řezníková družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
13:14
Závar a 3 šance domácích končí střelou Němcové nad branku.
11:05
Gaďourková to měla v polobrejku těžké. Zakončení zblokováno.
09:40
Parádní námaz Přerova do gólovky Jihlava nevyužila. Střela vedle.
09:07
Pokus o přihrávku od mantinelu před bránu Přerova vystihla obrana domácích.
08:34
Střela hostí z poloviny hřiště zblokována obranou.
08:05
Axmannová střela vedle po rozehrávce po faulu hostí.
07:49
Souhra Hrčková, Němcová, střela vedle.
05:35
Anička Němcová vybojovala na středu míček a střílí po zemi do nohy brankařky.
04:10
Střelu Přerova vyráží nad branku Václavková.
02:36
Na míčku více Jihlava, po faulu v rohu domácích ale rozehrává Přerov.
00:45
Zápas začal první střelou domácích nad branku soupře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů EAV SK Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Darina Šloufová, Veronika Krčálová, Jitka Vilišová, Hanka Krčálová, Kateřina Bícová
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Nikola Perutková; hráči v poli: Darina Axmannová, Eliška Gaďourková, Jana Hrčková, Nikola Řezníková, Jana Boháčová