4:1
1:1
- : -

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4
3. Natálie Trpišovská, 22. Zuzana Simandlová, 36. Sabina Labudová, 38. Zuzana Simandlová, 40. Natálie Trpišovská, 42. Natálie Dubská - 3. Eliška Reischlová, 20. Aneta Nigrinová, 39. Karolína Snopová, 58. Adéla Skalická; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Lucie Petráková 16 - Daniela Kreisingerová 13; po třetinách: 1:2, 4:1, 1:1;
Komentář domácích Štursa David (Trenér):
Poučeni ze včerejšího zápasu s Plzní jsme dnes celých 60 minut hráli, co jsme chtěli. A výsledek se zaslouženě dostavil. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, takové chceme, takové nás posouvají dopředu. Přejeme mu úspěchy do dalších zápasů a přejeme mu klidnou cestu domů. Holkám děkuji předvedený výkon a 3 body v domácí hale proti kvalitnímu soupeři.
PS: Vzkaz divákům - nejbojte se příště fandit a holky podpořit!
Komentář hostů Skála Jan (Trenér):
Dneska špatný od začátku do konce. Možná by se tam dalo z naší strany najít pár světlých chvilek, ale proti takovému soupeři je to málo. Důležitý je, že víme co musíme do příštích zápasů změnit a hlavně to nejdůležitější teprve přijde. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 5:7
60:00
59:10
Vypadá to, že domácí skvělým výkonem dnes sáhnou po zisku 3 bodů.
58:40
Vinohrady v 6. Už ani nedávají zpět brankářku a zkouší štěstí až do konce. Domácí teď ale výborně drží míček a nakonec budou mít rozehru na polovině soupeře.
57:49
Přeci jen je využita početní výhoda Vinohrad.
57:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #70 Karolína Hošková (6:4).
56:36
Petráková teď dostala přes prsty celkem solidní sekeru.... no jo, florbal bolí :)
55:36
Vinohrady drží svou početní výhodu i míček na florbalce, naštěstí pro domácí nekončí tlak brankou...
53:55
Domácí teď vyčkávají a začínají bránit od poloviny hřiště.
52:33
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
52:33
Hostující Vinohrady to rovnou zkouší se 6 hráčkami v poli.
49:45
Vinohrady teď tlačí více než obvykle. Zřejmě cítí, že už je zapotřebí zařadit vyšší rychlostní stupeň.
46:50
Domácí přečkaly přesilovku Vinohrad a opět jdeme na hru 5 na 5.
44:41
I domácí tým si vyzkouší hru ve 4.
44:40
Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky.
42:48
Teď byla Petráková překonána, ovšem míček měl takovou rotaci, že zůstal těsně před brankovou čarou - obránce následně odpaluje do autu a uklidňuje závar před brankou.
41:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #77 Natálie Beranová (6:3).
41:47
Nádhernou dělovku teď předvedla Dubská a zvyšuje z kraje 3. třetiny na 6:3.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
39:15
Teď se nám tu roztrhl pytel s gólovým přídělem. Bohužel mám jen dvě ruce a tak si je pojďme zrekapitulovat. Nejdříve domácí tým využil přesilovou hru po skvělém tlaku do branky a zvýšil na 4:2. Vinohradské hráčky se ovšem nenechaly zahanbit a za minutu a půl korigovaly skóre na 4:3 z prostoru malého brankoviště. Poslední slovo ve 2. třetině nakonec měly přeci jen domácí hráčky, když skvělý protiútok vyšperkovala Klepalová krásnou přihrávkou do prázdné branky na Trpišovskou a ta z bezprostřední blízkosti zametla do prázdné. Domácí tak závěrem 2. třetiny odskakují Vinohradům na rozdíl dvou branek poměrem 5:3.
39:14
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #17 Lucie Klepalová (5:3).
38:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #36 Ivana Hrušková (4:3).
37:21
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #22 Zuzana Simandlová, asistoval #31 Nikola Šimůnková (4:2).
35:51
Vyloučen hráč #70 Karolína Hošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
35:51
Vyloučená Hošková nesouhlasí s výrokem, ale zřejmě s ním nic nezmění a tak už sedí mezi námi u stolku časoměřičů. Vítej Kájo.
35:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (3:2).
30:23
Stále se opakující obrázek dnešní hry - Vinohrady v tlaku se snaží získat míček a ohrozit hned brankářku domácích. Kutnohorské se drží zuby nehty a počet protiútoků se s postupem času zvyšuje. Je vidět, že Vinohrady si nepřijely pro snadné 3 body do tabulky!
25:48
Kutnohorské se statečně drží a vzdorují tlaku Vinohrad. Petráková zatím skvělým výkonem drží naděje na slušný výsledek domácích.
22:00
Protiútok domácích se přeci jen ujal. Krásnou dlouhou přihrávku těsně před golmankou Vinohrad využila Simandlová a srovnává tak stav na 2:2.
21:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #22 Zuzana Simandlová, asistoval #6 Dominika Výborná (2:2).
21:20
Druhá třetina začíná přesně tak, jak skončila ta první. Tlakem hostujícího týmu a kutnohorské se snaží postupnou kombinací z tlaku vymanit.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:8
20:00
19:10
Tak přeci jen se z tlaku hostí vyklubala gólová tečka. Nigrinová přišpendlila míček pod horní tyčku a vypadá to, že Vinohrady půjdou do šaten za stavu 1:2.
19:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #10 Eliška Reischlová (1:2).
17:20
Stav se nám zatím drží na hodnotách 1:1, čemuž vděčíme zejména skvělým zákrokům obou golmanek.
11:27
Dnes je tempo hry od začátku velmi svižné. Na florbalkách vinohradských je vidět přehled a klid, domácí se snaží překvapit rychlými protiútoky.
06:30
Míček a tlak převážně na straně hostujícího týmu.
02:55
První gól krásným výběhem a střelou mezi nohy otevírá skóre utkání domácí Trpišovská. Bohužel odpověď přišla velmi brzy a tak si hned z kraje zápasu připisují oba týmy po jednom gólu.
02:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (1:1).
02:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská bez asistence (1:0).
00:05
Úvodní buly pro domácí a Vinohrady hned začínají tlakem na domácí obranné duo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Anežka Dobisíková, Eliška Reischlová, Aneta Nigrinová, Natalie Vesecká
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Kateřina Moravcová, Kateřina Voldřichová, Sabina Labudová, Natálie Trpišovská, Lucie Klepalová
00:00
Vážení diváci,

vítejte u sledování nedělního zápasu 1. ligy žen mezi týmy FBC Kutná Hora a TJ Sokol Královské Vinohrady. Sobotní duely dopadly lépe pro vinohradské hráčky, které porazily Prague Tigers Nehvizdy poměrem 3:4. Domácím kutnohorským hráčkám nakonec utekl zisk 3 bodů po prohře 5:6p s FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň. První vzájemné střetnutí Kutné Hory a Vinohrad dopadlo lépe pro vinohradské poměrem 10:1. Uvidíme tedy, jestli se stejný příděl bude opakovat, nebo naopak domácí Kutná Hora bude chtít odčinit včerejší výsledek. Držte palce!