3:2
4:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Florbal Benešov 11:2
10. David Malkus, 15. Adam Stejskal, 18. Adam Stejskal, 20. Adam Stejskal, 32. Jakub Mikolášek, 32. David Malkus, 38. Michal Fuchs, 45. Filip Štědrý, 46. Jiří Čížek, 56. Michal Fuchs, 58. Michal Fuchs - 29. Miloš Vojtíšek, 32. Martin Šimek; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 5 + Jakub Mikolášek 4:3; využití: 2:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Jiří Cisler 21 - Lukáš Brož 14; po třetinách: 4:0, 3:2, 4:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Zápas, ve kterém měly oba týmy hodně šancí na vstřelení branky. My jsme po většinu zápasu byli hladovější a pracovitější v činnostech, které se ne vždy chce každému dělat. Toho si cením a děkuji klukům za výkon. Soupeři díky za zápas a pohodovou cestu domů.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Vydrželi jsme se soupeřem hrát po 10 minutách v první a druhé třetině. Ve zbytku zápasu měl soupeř fyzicky navrch a přehrál nás. Gratulujrme k vítězství
60:00
Střely ve 3. části: 7:8
60:00
59:18
Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #15 Filip Blažek (11:2).
55:57
Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:23
55:00
Šimek střílel a Cisler vytáhl dobrý zákrok.
53:46
Brož začal strkat do Fuchse, ten se nenachal vyprovokavat a zůstal klidný, žádné vyloučení nepřišlo.
52:15
Domácí přežili oslabení.
50:15
Vyloučen hráč #67 Jakub Šedivý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
48:15
Švarc vyslal nebezpečnou střelu z levé strany hřiště, Cisler chytá.
46:03
Hosté měli nebezpečnou standartku z velkého brankoviště, Cisler chytá.
45:42
Dubský dostal nahrávku a střílí, bohužel trefil jenom bránícího hráče.
45:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #37 Adam Stejskal (9:2).
44:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #45 Michal Fuchs (8:2).
44:15
Fuchs nahrál Štědrému na střed a ten vymetá pravou šibenici.
43:08
Čížek dal zahodvku na Porazila, který šel sám na bránu, ale brankář předvedl dobrý zákrok.
40:42
Poláček vyslal vesmírnou střelu, která by netrefila bránu ani kdyby byla o 2 metry větší.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
39:45
Vyloučen hráč #15 Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:42
Konrady nahrál Porazilovi před bránu, přestřelil.
37:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #56 Filip Konrady (7:2).
37:18
Konrady nahrál Fuchsovi před prázdnou bránu a trefuje.
37:11
Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
36:30
Porazil přeběhl celé hřiště, šel skoro sám, ale trefil pouze spojnici.
36:00
Tůma vyslal nebezpečnou střelu, ale trefuje pouze pravou tyčku.
35:30
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za sekání.
35:30
Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
33:30
Blažek proběhl celé hřiště, vystřelil tefil brankáře, který vyrazil, ale Malkus netrefil skákající balonek.
31:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #99 Jan Huleš (6:2).
31:55
Huleš dal zadovku na Malkuse, který trefuje polodkrytou branku.
31:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (5:2).
31:39
Šimek střílel z levé strany hřiště, nastřelil Šváchovo florbalku od které jde míček do branky.
31:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (5:1).
31:01
Blažek nahrál na levou stranu Mikoláškovi, který dává gól.
30:20
Vyloučen hráč #91 Jakub Švarc družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
30:20
Domácí si zahrají přesilovku.
28:34
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #16 Albert Půlpán (4:1).
28:34
Vojtíšk vystřelil z půlky, trefil se do tyčky, ale následný odraz šel do Cislerovo zad a končí gólem.
24:40
Hra je vyrovnaná, šance jsou na obou stranách.
21:00
Mikolášek teď nahrál Čížkovi před bránu, ale ten netrefuje balon.
19:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #98 Jiří Čížek (4:0).
19:46
Čížek nahrál Stejskalovi za bránu, ten chtěl nahrávat před bránu, ale brankář byl špatně postavený a míček skončil v bráně.
17:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:0).
17:32
Mikolášek nahrál Stejskalovi, který běžel sám na brankáře, obešel ho a dává do prázdné.
16:54
Štědrý měl prázdnou bránu, trefil ale jenom hostujícího hráče.
15:28
Domácí v plném počtu.
14:27
Mikolášek vybojoval balon a nahrál, trochu se štěstím propadl míček na Stejskala, který dával do prázdné brány.
14:06
13:57
Cisler vyráží střeli Vorla.
13:28
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #20 Filip Štědrý (1:0).
09:57
Štědrý dostal nahrávku na střed a nahrál do levé části hriště Malkusovi a ten se trefil pod víko.
07:10
Stejskal získal odražený míč a šel 1 na 1, bohužel trefil jenom dobře postaveného brankáře.
06:00
Utkání je stále vyrovnané, hraje se neustále přelevá z útoku do obrany.
03:40
Blažek obešel hráče a vyslal nebezpečnou střelu, ale hostující brankář chytá.
02:59
Cisler teď chytil nebezpečnou střelu.
01:42
Utkání zatím vyrovnané, šance jsou na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Petr Tůma, Albert Půlpán, Ladislav Vorel, Miloš Vojtíšek, Jakub Švarc
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Filip Blažek, Michal Fuchs, Filip Štědrý, David Malkus, Jan Huleš