0:1
- : -
Aligators

FBK Atlas Blansko - Aligators 5:4pn
1. Radim Králík, 17. Radim Králík, 19. William Baráth, 22. Marek Stloukal, N Radim Králík - 3. Milan Hrubý, 6. František Decsi, 23. Milan Hrubý, 33. Martin Žoužela; rozhodčí: Vojtěch Polách - Patrik Navrátil; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Komárek ? - Petr Hlavoň -4; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators hráč #26 Tomáš Buchta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #20 Radim Králík a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators hráč #21 Martin Žoužela a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #44 Ondřej Kala a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators hráč #23 Milan Hrubý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #78 Lukáš Frýdek a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:29
Timeout FBK Atlas Blansko
32:11
Branku družstva Aligators vstřelil #21 Martin Žoužela, asistoval #33 Dominik Nevídal (4:4).
29:34
Vyloučen hráč #18 Alex Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra bez florbalky.
25:42
Vyloučen hráč #99 Josef Kuchař družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
22:23
Branku družstva Aligators vstřelil #23 Milan Hrubý, asistoval #20 Vojtěch Antoš (4:3).
21:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #21 Marek Stloukal bez asistence (4:2).
19:51
18:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 William Baráth bez asistence (3:2).
16:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Radim Králík bez asistence (2:2).
12:00
12:00
05:33
Branku družstva Aligators vstřelil #22 František Decsi, asistoval #23 Milan Hrubý (1:2).
02:30
Branku družstva Aligators vstřelil #23 Milan Hrubý bez asistence (1:1).
00:40
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Radim Králík, asistoval #44 Ondřej Kala (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Polách a Patrik Navrátil.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators: brankář: Petr Hlavoň; hráči v poli: Vojtěch Antoš, Milan Hrubý, František Decsi, Martin Žoužela, Dominik Nevídal