2:0
5:2
- : -

FBC Kutná Hora B - FBC Mobydick Praha 7:3
21. Jaroslav Bochníček, 22. Lukáš Martin, 29. Jaroslav Bochníček, 32. Štěpán Bochníček, 33. Jaroslav Bochníček, 35. Petr Vávra, 36. Lukáš Martin - 6. Marek Pukl, 26. Jan Jiráň, 35. Libor Hrach; rozhodčí: Daniel Grener - Ondřej Otáhal; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Zmátlo ?, Matěj Zmátlo ?, Matěj Zmátlo ? - Viliam Virba -7, Viliam Virba ?, Viliam Virba ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 5:2;
35:52
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #13 Lukáš Martin, asistoval #62 Štěpán Bochníček (7:3).
34:59
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #28 Libor Hrach, asistoval #1 Viliam Virba (6:3).
34:33
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #21 Petr Vávra, asistoval #49 Jan Mašín (6:2).
32:31
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #68 Petr Baťa (5:2).
31:34
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #62 Štěpán Bochníček bez asistence (4:2).
31:21
Timeout FBC Mobydick Praha
28:52
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #62 Štěpán Bochníček (3:2).
26:29
Vyloučen hráč #62 Štěpán Bochníček družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
25:08
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #15 Jan Jiráň, asistoval #7 René Grivalský (2:2).