1:2
0:1
- : -

Tatran Střešovice C - FBC Mobydick Praha 2:4
4. Christopher Nojovič, 15. Jiří Friesz - 10. Petr Sukalovský, 18. Jakub Sekera, 21. Marek Pukl, 36. Petr Sukalovský; rozhodčí: Daniel Grener - Ondřej Otáhal; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Jiří Hák ? - Viliam Virba -2; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:1;
36:00
35:41
Vyloučen hráč #6 Vladimír Uher družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za bránění ve hře.
35:30
Vyloučen hráč #13 Marek Benda družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za hrubost.
35:21
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #11 Petr Sukalovský, asistoval #99 Petr Zahradník (2:4).
34:12
Timeout Tatran Střešovice C
34:12
Vyloučen hráč #10 Christopher Nojovič družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
28:39
Vyloučen hráč #99 Petr Zahradník družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za špatné střídání.
27:01
Vyloučen hráč #47 Vojtěch Lánský družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za hrubost.
27:01
Vyloučen hráč #28 Libor Hrach družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za hrubost.
25:43
Trestné střílení družstva FBC Mobydick Praha neproměnil #91 Marek Pukl.
24:00
24:00
20:27
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #91 Marek Pukl, asistoval #1 Viliam Virba (2:3).
17:22
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #19 Jakub Sekera, asistoval #91 Marek Pukl (2:2).
14:23
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #68 Jiří Friesz bez asistence (2:1).
12:00
12:00
10:52
Vyloučen hráč #91 Marek Pukl družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání.
09:34
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #11 Petr Sukalovský, asistoval #23 Martin Bosák (1:1).
03:16
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #10 Christopher Nojovič, asistoval #98 Pavel Brautferger (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Grener a Ondřej Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mobydick Praha: brankář: Viliam Virba; hráči v poli: Josef Kostelecký, Andrej Lipan, Martin Bosák, Petr Zahradník, Petr Sukalovský