2:2
1:5
- : -

Blue Horses Stochov C - Florbal Kladno B U23 6:7
1. Petr Hejda, 6. Petr Hejda, 12. Pavel Pulec, 14. Tomáš Pichner, 17. Tomáš Pichner, 35. Tomáš Pichner - 17. Marek Skřivan, 17. Tomáš Ureš, 29. Benjamín Šela, 33. Jakub Prošek, 34. Tomáš Ureš, 34. Tomáš Ureš, 36. Tomáš Ureš; rozhodčí: Daniel Dolák - Filip Martinkovič; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Žák ? - Jakub Pavlíček -6; po třetinách: 3:0, 2:2, 1:5;
36:00
35:58
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #9 Daniel Šebela (6:7).
34:53
Timeout Blue Horses Stochov C
34:53
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #69 Tomáš Pichner, asistoval #67 Pavel Pulec (6:6).
33:58
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #73 Tomáš Ureš bez asistence (5:6).
33:46
32:36
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #73 Tomáš Ureš (5:4).
30:49
Vyloučen hráč #98 Jan Sedláček družstva Blue Horses Stochov C na 2 minuty za vysoká florbalka.
28:39
Timeout Florbal Kladno B U23
28:39
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #77 Benjamín Šela, asistoval #9 Daniel Šebela (5:3).
24:00
24:00
16:43
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #69 Tomáš Pichner, asistoval #14 Petr Hejda (5:2).
16:19
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #6 Vítek Burda (4:2).
16:03
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #2 Marek Skřivan bez asistence (4:1).
13:40
12:00
12:00
11:36
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #67 Pavel Pulec, asistoval #69 Tomáš Pichner (3:0).
11:08
Vyloučen hráč #2 Marek Skřivan družstva Florbal Kladno B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
05:41
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #14 Petr Hejda, asistoval #50 Jiří Kindl (2:0).
00:31
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #14 Petr Hejda, asistoval #98 Jan Sedláček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Dolák a Filip Martinkovič.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kladno B U23: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Marek Skřivan, Jakub Prošek, Jan Lintymer, Daniel Šebela, Benjamín Šela