0:1
1:4
- : -

ACEMA Sparta Praha - PSN Tatran Střešovice 1:6
36. Karolína Stošková - 11. Nikola Pieczonková, 18. Michaela Cendelínová, 25. Karolína Bláhová, 28. Monika Bláhová, 33. Karolína Bláhová, 35. Kateřina Peťovská; rozhodčí: Pavel Špryňar - Erik Zoubek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 9 - Kristýna Bartošová 25; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:4;
35:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Karolína Stošková, asistoval #57 Nikola Vostřáková (1:6).
34:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #44 Kateřina Peťovská, asistoval #16 Monika Bláhová (0:6).
33:36
Vyloučen hráč #22 Lucie Dryáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
32:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová bez asistence (0:5).
27:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Monika Bláhová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (0:4).
24:37
24:00
24:00
17:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Michaela Cendelínová, asistoval #16 Monika Bláhová (0:2).
12:00
12:00
10:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Erik Zoubek.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolina Hujerová; hráči v poli: Karolína Sembdnerová, Minh Anh Pham, Nikola Vostřáková, Eva Pecinová, Lucie Dryáková