0:2
2:1
0:0

FBC Draci Říčany - BLACK ANGELS B U23 5:4pn
5. Marek Honzák, 6. Matěj Tabášek, 40. David Tománek, 41. David Tománek, N Vojtěch Honzák - 13. Jan Blažek, 17. Jakub Votruba, 23. Jaromír Sedmík, 45. Jaromír Sedmík; rozhodčí: Šimon Dubský - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:4 + Jaroslav Král OS; využití: 2:0; zásahy brankářů: František Lerch ? - Petr Pajer ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #46 Jan Bauman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #8 Jaroslav Král , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #3 Tadeáš Velechovský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #92 Jakub Votruba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #34 Vojtěch Honzák a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #92 Matěj Tabášek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #93 Jakub Tabášek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #34 Vojtěch Honzák a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
45:00
45:00
44:58
Vyloučen hráč #91 Jaromír Sedmík družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za hrubost.
44:43
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #91 Jaromír Sedmík, asistoval #23 Adam Havránek (4:4).
40:47
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek bez asistence (4:3).
39:39
38:40
Vyloučen hráč #8 Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za nesportovní chování.
38:40
Vyloučen hráč #8 Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání.
38:40
Vyloučen hráč #8 Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS B U23 - osobní trest.
30:00
30:00
22:33
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #91 Jaromír Sedmík, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (2:3).
20:17
Vyloučen hráč #7 Dominik Počta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
16:49
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #23 Adam Havránek (2:2).
15:58
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #92 Matěj Tabášek.
15:00
15:00
14:12
Vyloučen hráč #92 Jakub Votruba družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za hrubost.
12:29
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #11 Jan Blažek, asistoval #23 Adam Havránek (2:1).
05:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #49 David Tománek (2:0).
04:50
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #27 Ondřej Zika (1:0).