3:1
3:1
- : -

Viking TJ Kobylisy - FBC Draci Říčany 9:4
5. Marek Dostál, 6. Adam Kropík, 13. Tadeáš Rychetský, 24. Adam Kanzelsberger, 24. Šimon Železný, 30. Tadeáš Rychetský, 33. Tadeáš Rychetský, 34. Jáchym Kymla, 39. Filip Kobliha - 5. Kilián Smetánka, 7. Jakub Scott, 17. Antonín Lávička, 41. Kilián Smetánka; rozhodčí: František Raffay - Jakub Procházka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Ondřej Kukol ?; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:1;
45:00
40:50
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #66 Kilián Smetánka, asistoval #71 Adam Lubina (9:4).
38:19
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #48 Jáchym Kymla (9:3).
38:19
Tiki-taka v podání trojice Scott-Kymla-Kobliha končí gólem hráče s číslem 92 do odkryté brány
33:55
Timeout FBC Draci Říčany
33:55
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #92 Filip Kobliha (8:3).
32:57
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #52 Vít Komorný (7:3).
32:11
Vyloučen hráč #66 Kilián Smetánka družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:00
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #48 Jáchym Kymla (6:3).
23:47
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #90 Šimon Železný, asistoval #92 Filip Kobliha (5:3).
23:11
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #72 Adam Kanzelsberger, asistoval #52 Vít Komorný (4:3).
23:02
Vyloučen hráč #71 Adam Lubina družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
16:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Antonín Lávička, asistoval #68 Tomáš Znamenáček (3:3).
15:00
15:00
12:51
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (3:2).
07:50
Jakub Scott v hledišti spatřil agenta Manchesteru United a tak předvedl své fotbalové schopnosti dlouhým a přesným odkopem s předbrankového prostoru.
Scott to United confirmed.
Here we go!

06:18
Vlastní branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #35 Jakub Scott (2:2).
05:16
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #52 Vít Komorný (2:1).
04:59
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál bez asistence (1:1).
04:56
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #66 Kilián Smetánka, asistoval #22 Robin Vazač (0:1).