1:1
1:1
- : -

Horní Počernice Orka - Viking TJ Kobylisy 4:5pn
4. Jakub Povolný, 12. Matyáš Libánský, 26. Tomáš Bodlák, 32. Jakub Povolný - 3. Adam Kanzelsberger, 11. Vít Komorný, 18. Vít Komorný, 40. Jakub Holas, N Vít Komorný; rozhodčí: Andrej Lipan - Jan Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Rejman ? - Matyáš Rychetský ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #56 Vojtěch Rubeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #36 Marek Dostál a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #60 Matyáš Libánský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #10 Matyáš Míka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #92 Filip Kobliha a vstřelil gól.
39:45
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #54 Jakub Holas, asistoval #90 Šimon Železný (4:4).
31:46
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #24 Jakub Povolný, asistoval #60 Matyáš Libánský (4:3).
30:00
30:00
28:25
Vyloučen hráč #17 Tadeáš Rychetský družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
25:49
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák, asistoval #93 Jan Durda (3:3).
20:20
Vyloučen hráč #56 Vojtěch Rubeš družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za bránění ve hře.
17:53
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný z trestného střílení (2:3).
15:00
15:00
12:43
Vyloučen hráč #80 Tomáš Bodlák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
11:20
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #60 Matyáš Libánský, asistoval #24 Jakub Povolný (2:2).
10:20
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (1:2).
03:41
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #24 Jakub Povolný, asistoval #80 Tomáš Bodlák (1:1).
02:14
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #72 Adam Kanzelsberger, asistoval #52 Vít Komorný (0:1).