0:3
0:3
- : -

Spartak Pelhřimov - Snipers Třebíč 2:7
14. Lukáš Tříska, 15. Vojtěch Papež - 10. Marek Mašeja, 16. Vojtěch Jahoda, 24. Vojtěch Jahoda, 29. Vojtěch Jahoda, 32. Matěj Kulhánek, 37. Adam Korba, 42. Vojtěch Jahoda; rozhodčí: Petr Kadlec - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Aleš Václavík ? - Jakub Veselý ?; po třetinách: 2:1, 0:3, 0:3;
45:00
41:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #24 Tomáš Čaloud (2:7).
36:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #73 Adam Svoboda (2:6).
31:41
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #54 Matěj Kulhánek, asistoval #3 Adam Korba (2:5).
30:00
30:00
28:04
23:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #12 Ondřej Pánek (2:3).
15:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #73 Adam Svoboda (2:2).
15:00
15:00
14:57
Vyloučen hráč #55 Matyáš Havelka družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
14:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #11 Martin Sviták (2:1).
13:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Lukáš Tříska, asistoval #34 Vojtěch Papež (1:1).
10:12
Václavíkovi se dnes i přes inkasovaný gól celkem daří, vychytává vysoké střely.
09:21
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #45 Marek Mašeja, asistoval #12 Ondřej Pánek (0:1).
03:04
Po prvních minutách zápasu je tu první vyloučení. To se zdá býti neúmyslné, dle slov vyloučeného se předpokládá klidný zápas bez potyček.