0:1
1:0
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - FbK Orlicko-Třebovsko A 2:1pn
43. Vladislav Šeďa, N Vladislav Šeďa - 25. Adam Borovička; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Fabrika ? - Štěpán Rozlívka -1; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #22 Vladislav Šeďa a vstřelil rozhodující gól (2:1).

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko A hráč #31 Marek Boušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #63 Tadeáš Stránský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko A hráč #28 Matyáš Kvapil a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #24 Jiří Kokeš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko A hráč #13 Aleš Kulhavý , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:14
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
42:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Vladislav Šeďa, asistoval #36 Michal Odstrčil (1:1).
33:54
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko A neproměnil #6 Jakub Hlaváček.
32:19
Vyloučen hráč #46 Lukáš Otépka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
24:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #25 Jakub Šmíd (0:1).
15:00
15:00
07:10
Vyloučen hráč #77 Josef Novák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Dalibor Jekielek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Štěpán Rozlívka; hráči v poli: Jakub Dušek, Matěj Krčál, Lukáš Broulík, Tomáš Vaňous, Jonáš Ludvíček