1:6
7:0
0:1

FbK Orlicko-Třebovsko A - Sklo Bohemia Světlá n/S 10:11p
8. Tadeáš Vaněk, 13. Jan Horák, 31. Petr Minář, 44. Patrik Jurco, 46. Petr Minář, 49. Dominik Zlesák, 51. Jan Horák, 51. Matyáš Pinkas, 54. Patrik Jurco, 58. Dominik Zlesák - 9. Ondřej Holoubek, 10. Jan Dušek, 18. Jan Dušek, 19. Luboš Brzoň, 21. Jaroslav Krátký, 21. Ondřej Holoubek, 33. Jan Hofman, 37. Luboš Brzoň, 37. Martin Pavelka, 39. Luboš Brzoň, 63. Josef Smejkal; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jiří Němec; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 4, Jonáš Marek 11 - Tomáš Černohlávek 27; po třetinách: 2:4, 1:6, 7:0, 0:1;
62:47
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal, asistoval #7 Martin Pavelka (10:11).
57:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #33 Dominik Zlesák, asistoval #50 Matyáš Pinkas (10:10).
53:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #9 Jan Horák (9:10).
53:39
Vyloučen hráč #20 Andrej Čapek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost.
50:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #50 Matyáš Pinkas, asistoval #93 Jan Machatý (8:10).
50:09
Domácím se daří zdramatizovat zápas.
50:01
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #28 Patrik Jurco (7:10).
48:40
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
48:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #33 Dominik Zlesák, asistoval #14 David Čížek (6:10).
48:09
Vyloučen hráč #41 Jan Hofman družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #14 David Čížek (5:10).
44:12
Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování.
44:12
Vyloučen hráč #28 Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nesportovní chování.
43:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #30 Tomáš Langer (4:10).
42:55
Domácím se nedaří snížit náskok soupeře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:11
40:00
38:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň bez asistence (3:10).
38:12
Lubš Brzoň kompletuje hattrick.
36:31
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #6 Martin Kučírek (3:9).
36:25
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #22 Patrik Mendl (3:8).
32:31
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #41 Jan Hofman, asistoval #19 Luboš Brzoň (3:7).
30:47
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #9 Jan Horák (3:6).
30:47
Po střele Horáka doráží Minář.
22:51
Co říct....Domácí mají co dohánět.
20:18
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jonáš Marek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A
20:17
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #44 Matyas Fišer (2:6).
20:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #9 Ondřej Holoubek (2:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:9
20:00
18:47
17:35
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #14 Jan Dušek, asistoval #20 Andrej Čapek (2:3).
17:35
Vedení hostů má zatím na svědomí velké štěstí.
12:31
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #93 Jan Machatý (2:2).
09:29
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #14 Jan Dušek, asistoval #66 Petr Trtík (1:2).
09:29
Domácím se lepí smůla na paty.
09:29
Po krásné akci končí míček v brance. A je srovnáno!
08:27
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (1:1).
08:27
Nešťastný odraz zařídil srovnání.
07:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #77 Tomáš Dryml (1:0).
07:28
Krásná individuální akce Vaňka končí gólem pod horní tyčku.
02:59
Hra je od začátku ve vysokém tempu za obrovské podpory fanoušků.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Jiří Němec.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Tomáš Černohlávek; hráči v poli: Matyas Fišer, Patrik Mendl, Jaroslav Krátký, Martin Pavelka, Ondřej Holoubek
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Petr Minář, Patrik Jurco, Jan Horák, Tomáš Langer