2:3
0:7
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 4:10
4. Lukáš Tesařík, 17. Štěpán Novák, 28. Lukáš Tesařík, 33. Matěj Štrobach - 26. Marek Zapletal, 35. Michal Malec, 40. Adam Klusoň, 42. Jakub Vařecha, 44. Marek Zapletal, 49. Michal Malec, 56. Michal Malec, 58. Jakub Vařecha, 58. Michal Malec, 60. Antonín Valíček; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Rudolecký 27 - Matěj Buršík 19; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:7;
Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér):
První polovina utkání nám vyšla, druhá už ne. Psychicky nestabilní výkon nám body prostě nepřinesl. Příště musíme být kvaltinější po všech stránkách.
Děkuji soupeři a pořadatelům za utkání.
Komentář hostů Procházka Miloš (Asistent trenéra):
V obranné fázi jsme nezvládli to, co chceme, zejména ve hře 1na1. Přidržování balónu nás stálo začátek zápasu. Nicméně jsme rádi za zlepšení v závěru a 3 body do tabulky. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 6:15
60:00
59:05
Hadač hraje svoje první vteřiny utkání.
59:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #58 Antonín Valíček, asistoval #5 Adam Petřivalský (4:10).
58:20
Hra v šesti se domácím nevydařila.
57:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec bez asistence (4:9).
57:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #77 Matěj Buršík (4:8).
56:45
Wizards to zkouší v 6.
55:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #48 Adam Klusoň (4:7).
55:09
Buršík chytil Novákovu střelu se štěstím.
54:07
Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou.
51:05
Štěpán Novák zlomil kotníky svému soupeři.
48:21
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
48:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:6).
48:16
Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
44:20
Standardka Wizards těsně nad.
43:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #89 Michal Horák (4:5).
43:45
Zapletalův výběh úspěšný.
41:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (4:4).
39:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:3).
34:48
33:32
Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za zvedání florbalky.
32:47
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #12 Matěj Štrobach, asistoval #81 Filip Černý (4:1).
29:05
Vyloučen hráč #5 Adam Petřivalský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za blokování florbalky.
29:05
Uvidíme první přesilovku utkání.
27:41
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #97 Kryštof Počta (3:1).
27:41
Tesařík se prosazuje po skvělé nahrávce od Počty.
25:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #5 Adam Petřivalský (2:1).
22:30
Eliášova překvapivá střela backhandem nenašla svůj cíl.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
18:25
Tomáš Rudolecký vykouzlil skvělý zákrok! Ještě to má v sobě!
16:06
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #97 Kryštof Počta (2:0).
15:45
Počta se skvěle protlačil před branku, tam se ale neprosadil.
12:50
Filip Černý únik 2 na 1 nevyužil.
10:30
Novák dělá obraně Hattricku velké problémy.
09:25
Zmatek před brankou Wizards.
08:15
Novákův výběh nepřesný.
03:01
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #10 Jakub Sedliský (1:0).
03:01
Tesařík vymetl pavučiny v šibenici z poloviny hřiště a otevřel tím střeleckou listinu Wizards.