0:0
2:0
- : -

FBC Mohelnice - FBS Olomouc B 5:1
1. Josef Mekyska, 4. Tomáš Mekyska, 7. David Horák, 30. Tobiáš Svozil, 31. Kryštof Kuba - 5. Jakub Hoferek; rozhodčí: Václav Killar - Radek Šiška; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Holátko ? - Jiří Zatloukal ?; po třetinách: 3:1, 0:0, 2:0;
Komentář domácích Lukas Radim (Trenér):
Dnešní první domácí utkání před fantastickou diváckou kulisou slečen jsme zvládli skoro na jedničku. Nebýt menších komplikací mohli jsme si zápas v klidu odehrát bez emocí. Ale je to sport a my jedeme dál. V 12:50 nebo možná i dříve se těšíme na špíl s Prostějovem.
36:00
34:32
Vyloučen hráč #13 Jakub Hoferek družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:41
Trestné střílení družstva FBC Mohelnice neproměnil #66 Petr Bílek.
30:54
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #28 Kryštof Kuba, asistoval #31 Daniel Kapl (5:1).
29:55
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #68 Josef Mekyska (4:1).
24:00
24:00
23:16
20:44
Vyloučen hráč #23 Martin Ettel družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:07
Vyloučen hráč #68 Josef Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
06:26
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #68 Josef Mekyska (3:1).
04:12
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #13 Jakub Hoferek bez asistence (2:1).
03:11
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #79 Tobiáš Svozil (2:0).
02:55
Vyloučen hráč #27 Alex Sofronieski družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za hrubost.
01:53
Vyloučen hráč #8 Tadeáš Mikulička družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za vysoká florbalka.
01:38
Vyloučen hráč #22 Radim Bečica družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za špatné střídání.
00:30
Vyloučen hráč #28 Kryštof Kuba družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
00:17
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #68 Josef Mekyska, asistoval #44 Tomáš Mekyska (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc B:
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Holátko; hráči v poli: Jan Vykydal, Tobiáš Svozil, David Horák, Josef Mekyska, Tomáš Mekyska