2:3
0:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - Panthers Praha 4:5
9. Filip Bergman, 20. Tomáš Červinka, 21. Jakub Hart, 29. Filip Bergman - 21. Matyáš Hradecký, 38. Tomáš Kačer, 39. Šimon Jelínek, 41. Jáchym Hlaváč, 55. Antonín Ježek; rozhodčí: Jakub Cigl - Petr Herman; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Tomáš Týc 9 - Daniel Kolář 13; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:2;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Dnes jsme si zápas prohráli sami a celkem zaslouženě. Dost věcí, které se nám dařily v předchozích zápasech se nám ze hry vytratily a tím jsme to supeři ulehčili a naše produktivita v rozhodujích momentech byla špatná. Zítra musíme být lepší. Díky soupeři a divákům.
Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér):
Dnes to bylo vyrovnané utkání, kdy štěstí se nakonec přiklonilo na naši stranu. Týmový výkon a chtění nás dovedlo ke třem bodům. Věříme, že jak jsme vstoupili do nového roku, tak budeme i dále pokračovat. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 7:4
60:00
60:00
Víc už se toho dnes nestane. O vítězství pražanů rozhodla trefa Ježka v oslabení a Pantheři si vezou z města automobilů tři body. Z mladoboleslavské haly Vám přeji klidnou noc a pevné zdraví.
59:37
Panthers v pěti. Boleslav to zkouší bez gólmana.
59:00
Začala poslední minuta zápasu.
58:07
Fišera je na hřišti! Vypadá to že jeho zranění ho nijak neovlivňuje ve hře.
57:54
Bergman netrefuje bránu.
57:37
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
57:37
Vyloučen hráč #26 Šimon Jelínek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
57:37
Jelínek tvrdě attackoval domácího Fišeru, který odkulhává na střídačku. Bolka bude hrát třetí přesilovku.
55:13
Boleslav ani druhou přesilovku neproměnila.
54:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (4:5).
54:35
Pantheři dávají gól v oslabení! Nádhernou střelou A. Ježěk vymetl pavučiny Týcovo branky.
53:12
Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
53:12
Boleslav má další velkou šanci na tříbodový zisk z dnešního zápasu. Bude hrát druhou přesilovku v krátkém čase.
53:09
Venera vybojoval míček před svojí bránou. Prošel si celé hřiště a zaměstnal Koláře.
51:50
Jáchym Hlaváč urval cenné vteřiny udržením míčku na domácích obranné polovině.
51:38
Bergman první střelu směřoval do gólmana. Druhou mimo mantinely.
50:57
Vyloučen hráč #26 Šimon Jelínek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
50:57
Boleslav bude hrát přesilovku.
49:12
Červinka našel Harta před prázdnou bránou. Minul míček.
48:35
Tomáš Kačer vyslal od mantinelu střelu na Týce. Byl pozorný.
46:34
Boleslav od začátku 3.třetiny hraje pouze na první dvě lajny.
46:28
Domácí jsou více na balónku na soupeřovo polovině. Pantheři spoléhají na rychlé protiútoky, které se jim zatím úplně nedaří.
45:38
Velice aktivní střídání od boleslavské 1. lajny nepřineslo ovoce.
44:24
Duben mohl poslat svůj tým do vedení. nakonec míček netrefil.
42:42
Mladoboleslavská hala se probouzí. Diváci hlasitě podporují domácí borce a žene je za vítězstvím.
40:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #42 Jáchym Hlaváč, asistoval #28 Vojtěch Ježek (4:4).
40:45
Panthers Praha srovnává skóre! Stav 4:4.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:6
40:00
38:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #54 Ondřej Suchánek (4:3).
38:51
Po šesti vteřinách se opět mění skóre. Pražský klub snižuje na rozdíl jediné branky!
37:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #7 Antonín Pražák (4:2).
37:45
Kačer využívá přesilovku a snižuje na 2:4.
36:30
Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
36:01
Štěstí teď bylo na straně mladoboleslavských. Týc předvedl nohou nádherný zákrok!
35:24
U velkého brankoviště se dostal k míčku Červinka, který lehkou střelou posílá míček mimo tři tyče.
33:49
Extrémě rychlá reakce Šourka, který zvednutím florbalky překazil skákající přihrávku před branku, přerušila šanci hostuhícího týmu na snížení skŕe
31:22
Hra se přesouvá ze strany na stranu. S uplynulým časem se zvyšuje i tempo hry.
30:01
Technickou Zelinkovu střelu schytala zeď místní haly. Boleslav bude rozehrávat.
28:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #5 Michal Fišera (4:1).
28:05
Bergman si připisuje druhý gól v dnešním zápase! Po Fišerovo přihrávce propálil Koláře a zvyšuje boleslavský náskok na třígólový rozdíl.
27:08
Samuel Horn byl těsně od vstřelení gólu! Trefuje tyč.
26:20
Pantheři se zatám moc nedostávají do větších šancí.
24:47
Špaček zkusil Kolářovo reflexy. Zůstal pozorný i na další střelu od Šebka.
21:00
2.třetina začala divoce! během prvníminuty jsme mohli vidět jeden gól na obou stranách. Uvidíme jestli si týmy tenhle trend zopakují i ve 3.třetině.
20:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #55 Štěpán Hendrych (3:1).
20:52
Boleslav dává gól! Štěpán Hendrych našel volného Jakuba Harta, který bez problému uklidil míček do sítě.
20:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #51 Matyáš Hradecký, asistoval #34 Tomáš Kačer (2:1).
20:30
Panthers Praha stahují skóre! Stav zápasu 1:2.
20:01
Druhá třetina právě začala! Pražský tým do ní vstupuje s dvoubrankovou ztrátou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:4
20:00
19:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #55 Štěpán Hendrych (2:0).
19:46
A je to gól! Pouhých 14 vteřin před koncem prvního dějiství zvyšuje skóre na rozdíl dvou branek.
19:44
Červinka faulován u mantinelu. Boleslav rozehrává 16 vteřin před koncem 1.třetiny na útočící polovině.
19:00
Poslední minuta 1.třetiny.
18:11
Bergman zachytil špatnou rozehrávku pražských hráčů. S prvním hráčem si poradil, s druhým už ne a míček ztratil.
14:16
Zeď postavená z mladoboleslavskách hráčů usnadnila Týcovi práci zablokováním střely.
14:15
Panthers Praha budou zahrávat standartku z velkého brankoviště!
10:21
Pathers Praha nechce prohrávat dlouho. Zařadili vyšší stupeň a chtějí srovnat skóre.
08:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #76 Ondřej Pužman (1:0).
08:55
Filip Bergman otevírá skóre! Po necelých devíti minutách hry se klub z města automobilů dostává do jednobrankového vedení.
08:03
Mladoboleslavská 3.lajna složená z dorostenců si dokázala hravě poradit s protihráči. Nakonec se míček do brány nedostal.
06:37
Výhoz Týce doputoval až k Hartovi na druhou polovinu hřiště. Ten sklepnul na Červenku, která se skákajícím míčkem nic nedokázal vymyslet.
05:01
Bolka uklidnila tempo hry.
03:26
Duben faulován v rohu útočící polovině. Bolka bude mít standartku.
01:09
Venera zachránil první akci hostů. Na poslední chvíli vypíchl míček pražskému hráči, který běžel sám na Týce.
00:01
Zápas začal! Úvodní buly ovládl tým domácích.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Daniel Kolář; hráči v poli: David Pech, Matyáš Hradecký, David Zelinka, Tomáš Kačer, Antonín Ježek
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Ondřej Pužman, Filip Bergman, Jakub Šourek, Ondřej Duben, Michal Fišera
00:00
Dobrý sobotní večer, vítám Vás u online přenosu CE ligy juniorů! Máme na programu zápas mezi Bolkou a Panthers Praha.