2:0
4:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - Kanonýři Kladno 10:1
3. Filip Bergman, 14. Filip Bergman, 17. Ondřej Duben, 19. Ondřej Pužman, 23. Jakub Hart, 39. Jakub Šourek, 41. Kryštof Kostroun, 43. Ondřej Pužman, 50. Filip Bergman, 53. Ondřej Pužman - 15. Matěj Půček; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Matěj Veselý 8 - Lukáš Hekl 13, Matěj Staňka 3; po třetinách: 4:1, 2:0, 4:0;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Dnes rozhodla první třetina a to, že jsme dobře zachytávali nebezpečné brejky soupeře. Bylo důležité, že udrželi koncentraci do konce zápasu. Oproti včerejšku jsme byli celkem produktivní a důslední v obraně. Díky soupeři a fanouškům.
Komentář hostů Minář Stanislav (Asistent trenéra):
Dneska soupeř o parník jinde, kvalita byla od začátku do konce na straně domácích. Soupeři jsme nabídli plno přečíslení, které chladnokrevně využíval. Mrzí nás že jsme ani za rozhodnutého stavu nebyli odvážní s míčkem. Věříme že se tedka v tréninku kvalitně připravíme na daší zápasy a budeme také těžit z dnešní lekce.
60:00
Střely ve 3. části: 7:4
60:00
60:00
A to je z dnešního zápasu všechno. Mladá Boleslav poráží Kladenské florbalisty 10:1. Tímto se s Vámi z mladoboleslavské haly loučím, přeji krásný zbytek nedělního večera a poklidný vstup do nového týdne
59:00
Začala polsední minuta dnešního zápasu.
57:34
Tomášek chtěl přestřelit Veselého. To se mu povedlo, ale trefil boční síťku.
56:05
Boleslav Kladno nepouštído výrazných šancí.
54:02
Mach přestrřeluje bránu.
52:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (10:1).
52:08
Ondřej Pužman stejně jako Bergman dává třetí gól v dnešním zápase! Na časomíře svítí stav 10:1.
51:08
Čika v úniku netrefuje bránu.
49:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #31 Ondřej Duben (9:1).
49:24
Bergman po návratu z trestné lavice dává svůj třetí gól v dnešním zápase! Potvrzuje tak svoji pozici nejlepšího střelce týmu.
49:17
Kladno svou přesilovku nevyužilo.
48:44
Šourkovi s Dubnem se povedlo dostat v oslabení do příležitosti 2 na 1. Nepřesnou přihrávkou o míček přišli.
48:02
Tomáškovu střelu vytáhl levou rukou Veselý.
47:17
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
47:17
Kladno hraje přesiovku.
45:40
Vrácená výhoda Kladna mu umožňuje pokus o snížení skóre.
45:20
Boleslavští kontorlují průběh zápasu.
43:08
Boleslav zatím stejně jako začátek minulý třetiny nepouští Kladno k míčku.
42:03
42:03
Osmý gól Boleslavi dává Ondřej Pužman!
40:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Kryštof Kostroun, asistoval #97 Jakub Hart (7:1).
40:49
Poslední dvacetiminutovku otevírá v první minutě gól Kryštofa Kostoruna!
40:00
Siréna ukončila 2.třetinu po které vede Mladá Boleslav 6:1. Za 10 minut zahájíme poslední třetinu základní hrací doby.

38:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (6:1).
38:33
Šourek po Bergmanově přihrávce dává gól!
37:57
Čermák se sklouzl po vlastní holi. Odkulhává na střídačku.
37:36
Svojí premiéru v dresu Mladé Boleslavi si na hřišti právě odehrává Václav Klepal.
36:33
Červinka trefuje střelou z první tyč.
34:10
Ani jeden tým se teď nemůže usadit na soupeřovo polovině.
31:23
Šikovně si Bergman poradil s dvěma hostujícíma hráčema.
31:10
U mantinelu si nedovoleně počínal Šourek. Kladno má standartku.
29:48
Emoce na hřišti gradují. Oba týmy začaly hrát agresivněji.
28:37
Hartovu střelu blokuje nohou Špaček.
27:17
Tomášek neubránil Bergmana, který na poslední chvíli dostal míček do předbrankvého prostoru, kde si ho přebral Šourek a trefil masku hostujícího brankaře.
26:47
Kladenští se v této třetině ještě nedostali více méně k balónku.
24:50
Šourek po Fišerovo přihrávce dostal míček za Hekalovo záda, nikoliv však za brankovou čáru. Štěstí teď stálo na straně hráčů z Kladna.
22:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart bez asistence (5:1).
22:16
Hart v úniku trefuje Hekalovo svatyni! Boleslav vede 5:1.
20:16
Bergman neměl daleko ke vstřelení hattricku! O pár centimetrů minul bránu.
20:01
Začala nám druhá třetina do které vstupují mladoboleslavští svěřenci se tří brankovým rozdílem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:3
20:00
20:00
Skončila nám 1.třetina a stav utkání je 4:1. Skóre ve 2.minutě otevřel mladoboleslavský Filip Bergman. Utkání pokračuje po desti minutové přestávce.

19:59
Hart v polsední vteřině netrefuje skákající balónek před prázdnou bránou.
18:36
18:36
Pužman dostal míček až za Heklovo záda! Boleslav zvyšuje skóre na 4:1.
18:12
Hart otestoval Hekla ten zůstal pozorný.
16:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #45 Filip Bergman (3:1).
16:21
Bergman přihrál volnému Dubnovi, který trefil odkrtou část branky Heklovo branky! Domácí tak opět vedou o dvě branky.
14:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #73 Jakub Kříž (2:1).
14:37
Půček trefou z dorážky stahuje skóre na jednobrankový rozdíl!
13:56
13:56
Bergman dává druhý gól v dnešním utkání! Stav 2:0
12:25
Čika schytal loket do obličeje od Špačka. Hra se přerušila, na hřišti je zdravotník.
11:01
Tomášek trefuje skákavou střelou tyč!
10:08
Fleigl trefuje Heklovu masku.
09:01
Karel Frýba se po rozehrávce pokusil ohrozit domácí branku. Střelou z poloviny hřiště netrefil bránu.
08:36
Kladenští ubránili mladoboleslavský dvouminutový tlak a pokračují v pěti.
07:36
Minuta z přesilovky pryč a domácí vyslali 4 střely. Jednu na bránu a tři mimo.
06:36
Vyloučen hráč #82 Dominik Horák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
05:58
Horák se dopustil nedovoleného přestupku a rozhodčí drží výhodu. Boleslav bude hrát přesilovku.
04:15
Volovik našel nabíhajícího Šebka, který z dobré pozice uprostřed útočící polivny netrefil bránu.
02:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #76 Ondřej Pužman (1:0).
02:37
Bergman stejně jako včera otevírá skóre zápasu! Boleslav vede 1:0.
02:23
Boleslav svého soupeře ještě nepustila k míčku.
00:35
Čika strčil ramenem do Bergmana. Rozhdočí tento zákrok vyhodnotili nedovoleně a Boleslav bude mít standartku.
00:01
Zápas začal! Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Hynek Špaček, Ferdinand Tomášek, Matěj Čika, Martin Čermák, Dominik Horák
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Ondřej Pužman, Ondřej Duben, Michal Fišera, Filip Bergman, Jakub Šourek
00:00
Krásné nedělní odpoledne. Vítám Vás u online přenosu ze zápasu CE soutěže juniorů. Dnes hostí mladoboleslavský klub Kanonýry z Kladna.
Mladá Boleslav se, po včerejší prohře s Panthers Praha, nachází na 8. místě v tabulce. Její dnešní soupeř včera v napínavém souboji podlehl Black Angles až v prodloužení. Připsal si tak pouze jeden bod, který jim ale na pohyb v tabulce nestačil. Kladenští kanonýři tak stále obsazují poslední místo v tabulce. Boleslav do tohoto zápasu vstupuje jako papírovej favorit. Florbal se ale hraje na hřišti a tak se můžeme dočkat jakéhokoliv výsledku. Uvidíme co nám tenhle zápas 18.kola CE soutěže juniorů nabídne. Úvodní hvizd uslyší diváci přítomni v hale přesně v 16 hodin.