6:2
- : -
Sokol Rudná

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Sokol Rudná 10:4
26. Filip Štědrý, 29. Filip Konrady, 35. Pavel Šimeček, 40. Filip Blažek, 45. Filip Štědrý, 49. Pavel Šimeček, 51. Michal Fuchs, 52. Filip Štědrý, 59. Jakub Mikolášek, 60. Jan Huleš - 17. Ondřej Šantora, 20. Antonín Pražák, 52. Jan Karásek, 57. Ondřej Šantora; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Daniel Dolák 12 - Jan Křemen 15; po třetinách: 0:2, 4:0, 6:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Po vlažné první třetině jsme udělali několik změn a naštěstí to přineslo ovoce. Soupeře jsme trochu rozhýbali dlouhou rozehrávku a hned se nám hrálo lépe. Museli jsem se na výhru namakat, ale jsem rád, že jsme i přes nepříznivý začátek zůstali koncentrovaní. Díky soupeři za zápas a díky našim neúnavným fanouškům!
Komentář hostů Tuček Martin (Trenér):
Po výborní první třetině sklapla Csaplárova past. Soupeř přidal na vyšší obrátky a nám na konci druhé třetiny došly síly. I přes několik nevynucených chci klukům poděkovat. Makali až do konce. Soupeři blahopřejeme. Děkuji i fanoušklům, kteří nás v tomto parádním počasí přišli podpořit. Jelikož nemáme sněžné skůtery, přeji všem bezpečný návrat domů.
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
59:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #8 Jakub Mikolášek (10:4).
58:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (9:4).
57:28
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
56:06
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #18 Michal Honek (8:4).
51:26
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (8:3).
51:15
Timeout Sokol Rudná
51:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (8:2).
50:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #4 Matěj Rapp (7:2).
48:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (6:2).
44:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:2).
44:20
Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za držení.
42:48
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #15 Filip Blažek.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:4
40:00
39:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:2).
34:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:2).
33:23
Vyloučen hráč #6 František Novosad družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
29:38
Huleš v úniku face to face s brankářem hostů. Druhý zmiňovaný byl ovšem úspěšnější.
28:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #37 Adam Stejskal (2:2).
25:55
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
19:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #61 Antonín Pražák, asistoval #98 Martin Kameš (0:2).
18:09
Vyloučen hráč #9 Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
17:25
I Slavie si vypracovala gólovou situaci, ta ztroskotala na finální přihrávce.
16:20
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #81 Štěpán Hanzl (0:1).
14:14
Karásek v obrovské šanci, Dolákovu branku přestřeluje.
12:43
Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
12:09
Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
10:00
Hra nám zatím přináší šance obou týmů, žádná však nekončí gólem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Ondřej Váně, Marek Cihelka, Adam Pivoňka, Jan Karásek, František Novosad
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček, Jan Huleš, Filip Blažek