2:2
0:1
FbC Skuteč

FbC Skuteč - FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:7p
6. Adam Vařejčko, 11. Kryštof Maňour, 12. Damián Václav Pavliš, 19. Adam Vařejčko, 42. Kryštof Maňour, 59. Kryštof Maňour - 8. Martin Novák, 30. Tomáš Chlumecký, 33. Matouš Poláček, 39. Jan Skalický, 48. Maxim Kubelka, 53. Michal Kuklík, 62. Michal Kuklík; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 4:3; využití: 3:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 25 - Daniel Jiruška 16; po třetinách: 4:1, 0:3, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér):
v první třetině jsme hráli jak jsme chtěli zrychlili hru a byly důrazný ve svém pásmu. V druhé třetině jsme nedodrželi vůbec nic. A soupeře pustili k vyrovnání. ve třetí třetině bylo spoustu sporných momentů na obě strany a my spálili velké množství šancí které nás potom stáli zápas. Musím kluky pochválit za přístup ke hře a snahu o zrychlení hry. Doufáme, že příště budeme mít více štěstí v zakončení. Prodloužení je těžké a po našem faulu soupeř rozhodl. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Adamec Petr (Trenér):
Takhle přistoupit k první třetině, když nutně potřebujeme body je otřesný. Od druhé třetiny jsme se výrazně zvedli a soupeře jsme po zásluze dorovnali. V závěru mi přišlo, že chceme soupeři vítězství darovat, ale domácí k tomu přistoupili zodpovědně a pouze vyrovnali. Prodloužení bylo vabank a naštěstí jdou dva body za námi. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
61:53
61:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #8 Jan Skalický (6:7).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
58:15
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #77 Jan Tesař (6:6).
56:56
Vyloučen hráč #13 Martin Novák družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
52:32
51:31
Fanoušci zažívají infarktové stavy, jak se oba týmy snaží převrátit vedení ve svůj prospěch.
50:11
Vyloučen hráč #33 Adam Krátký družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
47:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 Maxim Kubelka, asistoval #17 Michal Kuklík (5:5).
45:46
Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:13
Skuteč si může otevřít betonárku, když umně zablokovali Dolečkovu rozehrávku před brankou.
43:05
Hala nedýchá. Jiruška se při opakovaných akcích domácích pořádně zapotil, ale kasu nakonec ubránil.
41:44
Zahájení poslední části s nerozhodným stavem slibovalo napínavou hru, o kterou se postaral ukázkovou střelou Maňour. Vedení ale musí obhájit v oslabení po vyloučení Hledíka.
41:43
Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:08
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #42 Karel Kuta (5:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:12
40:00
38:14
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (4:4).
33:50
Jan Skalický si našel výhodnou pozici, ale prudká střela zacinkala o břevno.
32:15
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #3 Matouš Poláček bez asistence (4:3).
29:48
Fanouškům se zvýšil tep, když mohli domácí získat nájezd. Rozhodčí ale nakonec po dohodě s kapitány situaci vyhodnotili jako standardní faul a rozehrávalo se z půlky.
29:22
Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za vysoká florbalka.
29:01
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #12 Jiří Doleček (4:2).
27:10
Práškův projektil z půlky plesknul o Jiruškovu dlaň.
24:26
Maňour před brankou parádně obehrál soupeře, ale zakončit se mu nepodařilo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:9
20:00
18:56
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #3 Martin Vojta (4:1).
16:38
Hosté rozehrávali před brankou domácích, ale Moravec svou svatyni uchránil.
11:43
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #2 Damián Václav Pavliš, asistoval #33 Adam Krátký (3:1).
10:06
08:59
Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
07:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák, asistoval #10 Petr Doleček (1:1).
07:50
Novák si napravuje reputaci a v krátkém sledu srovnává skóre.
05:20
Vyloučení potrestalo duo Vařejčko s Tesařem. Novák ani nestačil zahřát židli.
05:19
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #77 Jan Tesař (1:0).
05:05
02:49
Moravec se tlakem před bránou nenechal rozhodit. Míček skončil v jeho lapačce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Jiří Skalický, Jan Skalický, Tomáš Faltus, Michal Kuklík, Matouš Poláček
00:00
Line-up domácích FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Damián Václav Pavliš, Kryštof Maňour, Martin Vojta, Adam Krátký, Jakub Hledík