2:0
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Prague Tigers 9:5
5. Jan Karásek, 12. Adam Pivoňka, 15. Marek Cihelka, 15. Martin Špaček, 22. Štěpán Hanzl, 26. Jan Karásek, 35. Marek Vojáček, 51. Jan Karásek, 60. Štěpán Hanzl - 2. Vilém Kavan, 7. Thomas Heřmanský, 19. Matouš Sákra, 20. Šimon Masár, 28. Jiří Kratina; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Jan Křemen 37 - Pavel Dundr 3, Kryštof Ernst 17; po třetinách: 4:4, 3:1, 2:0;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
Dnes to byl výkon námi podobný z loňského tažení za postupem z Divize. Taky jsme i dle toho oživili dávné spolupráce mezi jednotlivými lajnami. Ukázalo se, že stará láska nerezaví. Plně koncentrovaný výkon po celé utkání se 100% bojovností a někdy i nasazením vlastního zdraví. Utkání mělo vše, co dnešní moderní florbal může nabídnout. Věděli jsme moc dobře o síle soupeře a o to více si dnešního vítězství opravdu vážíme. Chci poděkovat všem klukům za odvedený výkon a nasazení, včetně soupeřů. Dnešní utkání bylo nádherné. Děkuji fanouškům za podporu a opravdu jsem moc rád, že jsme se jim mohli po dlouhé době odvčetit i vítězstvím. Přeji všem krásný zbytek večera. Jde se slavit!
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Po minulém výkonu superlativy, ale dnes velké rozpaky. Ukázali jsme svou odvrácenou tvář, která nás stála utkání. Místo toho, abychom se soustředili na svůj výkon, tak jsme řešili věci, které nás srážely. Soupeře jsme dostali do utkání díky svojí nedisciplinovanosti a nedůrazu v osobních soubojích, ten poté jednoduše trestal. Soupeře jsme v poslední třetině mleli, více jsme stříleli, ale pouze mimo zařízení. Je to škoda, ale život jde dál. Body si musíme vzít jinde, třeba za týden. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
60:00
Domácím se podařilo utnout sérii proher a z dnešního utkání si odnáší 3 body. Děkujeme za sledování online přenosu. Hezký zbytek večera. Loučí se s Vámi Lukáš Beran a Jiří Uchytil.
59:41
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl bez asistence (9:5).
59:41
Hanzl do prázdné brány pojištuje výsledek domácím.
54:51
Výborný zákrok Ernsta proti Novosadově pokusu..
52:28
Tigers se snaží střílet ze všech možných pozic.
51:53
Heřmanský netrefuj odkrytou bránu.
50:36
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (8:5).
50:36
Karásek překonává Ernsta přízemní střelou k tyči a završuje svůj hattrick.
49:37
Střela Kučery vysoko nad Křemenovu bránu.
48:23
Křemen dobře zakročil proti Masárovi.
47:19
Ernst helmou vyráží Šantorův pokus.
46:56
Pernicova přihrávka nenašla čepel spoluhráče.
46:17
Protiútok hostí přerušil Bubeník.
45:18
Krásná kombinace rudenských. Ernst však nepropustil balónek za svá záda.
44:28
Erns chytá pokus domácích.
43:28
Šantora jako rozjetý tank překazil rozehru hostí. Brankáře Ernsta však nepřekonal.
40:00
Opravdu. Oba týmy pokračují v zajetém trendu z prvního dějství. Jen se již více rozvášnily emoce, což bylo znát i na velikém počtu vyloučených na obou stranách. Přesto větší impotence střel byla na straně Tigers, ale obrana v čele s Křemenem odolává. Domácí tým z Rudné zároveň těží z dnešní vysoké úspěšnosti střelby, a to je zatím hlavní určující faktor ve vývoji utkání. Jistě nás čeká velmi vzrušující závěrečné dějství. A kdo ví? Nemusíme končit "jen" u 20 minutách.
39:11
Vyloučen hráč #21 Marek Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
39:11
Tigers si již po páté zahrají přesilovou hru.
39:02
Hanzl netrufuje bránu.
38:28
Martan neprošel přes obranu hostí.
37:30
Špačkův pokus dobře pohlídaný obráncem a na balónku opět Rudná.
34:53
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #8 Ondřej Váně (7:5).
34:53
Vojáčkův střelecký pokus úspěšný.
34:15
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
34:15
Šantora si po střetu také půjde odpočinout na trestnou lavici.
34:10
Pokus Tigers v oslabení vyrazil Křemen.
33:44
Vyloučen hráč #7 Matěj Kurell družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
33:44
Hra se vyostřuje. Rudenský hráč natlačen na matinel. Bude následovat přesilová hra pro tým domácích.
32:46
Křemen úspěšným zákrokem kryje pokus Tigers.
31:43
Šmíd přímo z trestné v úniku sražen hráčem Tigers.
31:12
Únik Tigers zblokoval Bubeník.
31:02
Šantorův pokus v oslabení zblokován obranou hostí.
29:39
Vyloučen hráč #74 Martin Šmíd družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
29:39
Další přesilová hra pro Tigers.
29:19
Protiútok Tigers nevyústil v zakončení.
28:39
Šantorův pokus neprošel přes útočníky Tigers.
27:42
Vyloučen hráč #81 Martin Hort družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
27:42
Vojáček sražen v rohu a Rudná si zahraje přesilovou hru za špatné střídání hostů.
27:30
Hanzlův pokus zpoza brány tentokrát pohlídán branářem domácích.
27:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Jiří Kratina, asistoval #10 Zbyšek Piták (6:5).
27:10
Hosté nekompromisně proměňují volný úder.
27:07
Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
27:07
Tigers si zahrájí přesilovou hru.
26:55
Trenér Tuček křičí na rozhodčí nadměrný počet hráčů hostí, ti mají však výhodu odloženého vyloučení.
26:04
Křemen chytá střelecký pokus Tigers.
25:39
Křemen výborně chytá pokus hostí.
25:04
25:04
Ernst neudržel Pivoňkovu střelu a Kárásek z dorážky navyšuje skóre domácích.
23:33
Křemen blokuje střelu Matouše.
22:17
Karásek šikovně vypíchl balónek, ale střelu kryje golman hostí.
21:22
Hanzl zpoza brány v oslabení překonal brankáře Ernsta.
21:21
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #21 Marek Vojáček (5:4).
21:06
Začíná přesilová hra pro tým hostí.
20:01
Buly opět pro domácí.
20:00
20:00
Máme za sebou opravdu nesmírně ofenzivní 1. dějství. Hraje vskutku nádherně otevřená ofenzivní partie lahodící oku každého přítomného diváka. Bude takto probíhat i zbytek utkání?
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
19:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #93 Jan Nachtmann (4:4).
19:43
Z volného úderu hosté opět srovnávají hru.
19:42
Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
19:42
Hra ve čtyřech.
19:06
Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
19:06
Rudná si zahraje druhou přesilovku.
18:28
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #12 Matouš Sákra, asistoval #67 Dominik Šimáně (4:3).
18:28
Koudelka po přehráce Šimáni uděluje Křemenovi housle a snižuje náskok rudenských.
17:57
Ernst chytá Martanovu střelu z blízka.
17:13
Další střelecký pokus hostí zblokován rudenskými obránci.
14:59
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #40 Tomáš Petr Martan (4:2).
14:59
Střídání brankáře. Nový brankář #84 Kryštof Ernst družstva Prague Tigers
14:59
Špaček navyšuje náskok Rudné.
14:58
Na hřišti se srazili Šantora s Nachtmannem.
14:41
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #14 Marek Cihelka, asistoval #6 František Novosad (3:2).
14:41
Z volného úderu zavěšuje Marek Cihelka a do vedení se dostávají domácí.
14:39
Hluchého pokus neohrozil brankáře hostí.
13:20
Pivoňka trefuje pouze bok branky hostí.
12:53
12:53
První přesilová hra v utkání pro tým domácích.
12:42
Po zmatku v rozehrávce domácích opět na balónku Tigers.

11:30
Hluchý sražen ve středu hřiště. Standardní situace pro rudenské.
11:09
Po přehrávce Karáska, Pivoňka maže náskok hostí.
11:07
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (2:2).